miehen knssa joka eronnut jo 3:sti ja etsii uutta seuraa vaikka nytkin tapailee jotakuta, on määrätietoinen ja itseään täynnä !?
uskaltaisitko lähteä
11
758
Vastaukset
- kyl....................
...
- mitämitä....äääh
Miten tuollaista voi edes kysyä?
Yhden illan panoksi saattaisin ottaa...mut voi olla että dildo löisi sen laudalta. - ~nainen~
edes haluaisi.
Eronnut mistä? avioliitosta?
Ymmärrän, että kerran voi erehtyä parinvalinnassa aivan totaalisesti, koska erehtyväisiä ihmiset joskus ovat, mutta sen enempää en ymmärrä.
Ja mitä se mies musta haluaisi, jos kerran jo tapailisi jotain toista. Ei musta taida olla miestä jakamaan, ellei sit ole jostain ihan huipputapauksesta kyse, mut tuo aloittajan kuvaama mies tuskin sellainen on. Sinua ilmiselvästi viehättää määrätietoisuus ja itseään täynnä oleminen niin paljon, että uskallat kuitenkin. Ethän sinä muuten olisi asiasta nettiinkin kirjoittanut.
- varmaan...
laittaa kysymykset oikeille palstoille jatkossa
- justiinsa
oikee karsina itsekkään miehen logiikkaan viitaten.
- Nimetön
Voishan sen kanssa kerran tai pari panna, mutta en suhteeseen lähtis tietenkään.
- uskaltaisin
mutta miksi hitossa lähtisin?
- mutta en lähtisi..
kimppaan miehen kanssa, joka on "itseään täynnä".
- sitten......
eronnut 3:sti avioliitosta -> en lähtisi
eronnut 3:sti avoliitosta, ikää riittävästi -> ei este
etsii uutta seuraa vaikka nytkin tapailee jotakuta -> joku voi pelailla pelaajaominaisuuttaan, joku olla viattomasti sinkku tai tungettelijoiden ympäröimä
on määrätietoinen ja itseään täynnä -> riippuu itsetäyteisyyden prosenttimäärästä, esim. 100% on liikaa. Jossain määrin tarpeellinen, eksessiivisessä mitassa ällöttävä ominaisuus - huolissani hänestä..suu nau...
Tuttuakoa tarinaa; Mies, joka on eronnut jo muutama vuosi sitten hoitaa hyvin kyllä lapset, kun on hoitoviikonloppu. Naisia hän pyörittää niin kauan, kun pelkkä seksisuhde niille riittää.
Tekee töitä ratissa yöt ja toimistolla päivät ettei tarvitse ajatella tulevaisuutta kenenkään kanssa josta oikeesti välittää.
Eikö työnarkomaani näe miten kaljan voimalla nukahtaminen( jos hän ehtii muutaman yön viikossa nukkua yli 4 tuntia)on jo sairasta ja alkaa todella näkyä kaikessa tekemisessä esim. krooninen valehtelu, hermoheikko, eikä milläänmitäänväliä asenne paitsi, että työ on elämä!- elämäntaparemppa paikallaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16712501
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525436Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454680Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1453670Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392768Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1081671Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3641617Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1031524Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361461