LAITAN TÄMÄN KYSYMYKSEN MYÖS TÄNNE,TOIVOTTAVASTI EI TULKITA MASSAPOSTIKSI. ELI MITÄ MIELTÄ NAISET OVAT TÄLLAISESTA TOIMINNASTA?
Osaisiko joku mies selvittää minulle seuraava? Miesystäväni syö masennuslääkettä ja seksi ei ole häntä kiinnostanut ainakaan vuoteen kanssani lainkaan...ei edes viagran kanssa. Sanoo kyllä rakastavansa minua. Suhteemme on vasta muutaman vuoden kestoinen.
Miksi hän silti käy noilla aikuis seksi sivuilla ja useampaan otteeseen mm. Livekamera sivuilla, jos kerran seksi ei kiinnosta pätkääkään? Hän ensin valehtelee mulle, että ei käy noilla sivuilla ja sitten kun jää kiinni valheesta, suuttuu, että miksi vakoilen hänen konettaan. Hän on myös jäänyt kiinni siitä, että on flirttaillut mm. chateissa naisten kanssa.
Osaisikohan joku selvittää tän logiikan mulle, koska mun logiikkaan toi ei mene...koska mun logiikallani seksin on pakko kiinnostaa, kun kerran flirttailee ja seksi sivuilla usein käy?
Seksisivut
2
1575
Vastaukset
- .........
tietysti tumputtaa siinä samalla ku kattoo pornoo koneelta niin eihän sitä enää seksi sun kanssas kiinnosta luulisin niin.se on katos niin riippuvainen nettipornosta ettei kykene enää hoitaan hommia vaimosa kanssa...joten otappa asia pheeks kunnolla kumpi on tärkeempää sinä vai nettiporno?
- vaikuttais
toi sun miehes...ikävä kyllä.-mun ukko kärähti netti pornosta oltuamme 3kk yhes,väitti kovasti ettei tee mitään sellasta mut asian tarkistettuani paljastu totuus.eikä se siihen jääny,oli onnistunu taikomaan parintonnin puh.laskut puhelin seksi palveluihin soitellessaan,siinä sitten yritti parhaansa selittää...-ilmotin etten halua elämääni mitään sellaista,jos pornoa meidän perheessä katsotaan niin se tehdään yhdessä ja kerroin että haluan luottaa häneen,kaikessa,hänen valintansa olisiko luottamukseni arvoinen vai ei...eli radikaalisti tyyliin:kerta vielä ni se o ero!-loppu meidän uroksen sekoilu sen(ja kaiken muunkin)suhteen,onnex!!!-suosittelen sulle samaa,laita ukkosi kuriin ja jos ei auta selvä suomenkielinen puhe ni laita ukko kiertoon!!!-älä hyvä nainen ainakaan jää katselemaan tollasta käytöstä...paitsi tietysti jos se ei sua häiritse...voimia siskoseni!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %
Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o3486399Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä
Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki483806- 971005
- 52880
- 56846
- 41830
Naiset ei halua kilttejä miehiä
Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,137823Tämä kikka tekee lihapullista entistä maukkaampia - Tämä "ihmeaine" löytyy keittiön kaapista
Lihapullat ja ruskea kastike on arkiruokien kunkku! Paistatko itse lihapullat pannulla vai uunissa? Näin saat ruoasta v8813- 68810
Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue14761