Paljonko pitää nostaa

penkistä ja paljonko olla hauiksen ympärys että kehtaa lähteä salille? Itselläni lukemat on 380 kg (raw) ja 72 cm. Riittääkö ettei joudu naurunalaiseksi?
3345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis älä noilla tuloksilla mene itteäs nolaamaan. Vähintään 500kg RAW ja tumpun ympärys 100 cm pitää olla

Äänestä
  • ei kyl tol 100cm hammastikulla mihkää mennä ollenkaa häpeämää hoho

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


ladon kaksoisovi kirjoitti:

penkistä ja paljonko olla hauiksen ympärys että kehtaa lähteä salille? Itselläni lukemat on 380 kg (raw) ja 72 cm. Riittääkö ettei joudu naurunalaiseksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu