Meikäläisellä näyttää olevan liian hyvä muisti. Muutaman kerran netin seuranhakupalstoilla, chatissä ym. paikoissa käytyäni nimittäin huomaan että samat tyypit roikkuvat noissa paikoissa vuodesta toiseen.
Liian hyvä muisti
Miss Filia
81583
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Juu, maksaa kyllä vaivaa 3 vuotta roikkua netissä kunnes löytää naisen jolle EHKÄ kelpaa :(
toivossa on hyvä elää. t.Toivo
itse on pätee tässäkin tapauksessa erittäin hyvin...
"en mä mutta nuo muut" :D
Jotkut roikkuu baareissa, jotkut kassajonossa, jotkut siellä, jotkut täällä.... Nyt netissä roikkumalla saa ilmeisesti sen isoimman sinkkuluuserileiman.... ainakin siihen asti kunnes tulee joku uusi seuranhakumetodi minkä käyttäjiä voi trendikkäästi dissata.
No juuh, uskon jo ihan näistä palstan kirjotutkista... Ja ajatteles, että nyt ne henkilöt ajattelee, että vieläkin se Miss Filia roikkuu täällä chatissä. ;)
Silloin nimittäin muistaa kaiken...
flaksi, niin pakko yrittää aina vaan.
Mutta myös sinä itsehän olet niitä jotka on roikkunut kauemmin seuranhakupalstoilla, mitäs sinä sitten vielä täällä roikut ja morkkaat toisia.
muisti on kanssa minulla pirun hyvä muistan täältäki pirun monta nimi merkkii jotka aina vaa on täällä :)
Siellähän sinäkin siis käy vuodesta toiseen... Eikö ole muuta elämää? :)