Elikäs te jotka omistatte kyseisen laitteen, kerrotteko kuinka kauan voi vyötä käyttää aina yhdessä paikassa? Olikos se nyt 10 min vai mikä on maksimiaika? Tuli eilen postissa ja nyt jo silonnut reidet =)
vibra tonen käyttöaika???
4
1290
Vastaukset
- leeeeena
olet hommannut vibratonen? toimiiko se todella?
itse vasta harkitsen sen ostoa, mutta haluan muiden mielipiteitä vielä siitä, sillä minulla on omat epäilykseni tuotteesta.- julle66
Olen itse tänään tilannut vibratonen mutta en ostostv:stä vaan www.halens.fi tuli 20€ halvemmaksi niin ei sitten harmita niin paljon jos ei anna mitä lupaa mutta uskon että läskit mahasta palaa.
- smile
julle66 kirjoitti:
Olen itse tänään tilannut vibratonen mutta en ostostv:stä vaan www.halens.fi tuli 20€ halvemmaksi niin ei sitten harmita niin paljon jos ei anna mitä lupaa mutta uskon että läskit mahasta palaa.
onkos vibra toiminut? kyselisin sellasta, että kuinka kauan pitää suurinpiirtein odottaa, että se tulee postiin? onko se 3viikkoa??
- aire
smile kirjoitti:
onkos vibra toiminut? kyselisin sellasta, että kuinka kauan pitää suurinpiirtein odottaa, että se tulee postiin? onko se 3viikkoa??
mä tilasin sen ja kesti kolme päivää ja tuli lappu et se on noudettavissa postista :) toivottavasti toimii :>
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!1162704- 872371
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai651860- 561787
- 1661733
Oletko ymmärtänyt
Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?1581576Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin
"Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I461566- 1221372
Jokainen suomalainen on velvollinen puolustamaan Suomea
Kaikilla Suomen kansalaisilla on maanpuolustusvelvollisuus eli velvollisuus osallistua Suomen puolustamiseen. Miesten m3851295Paraneeko ilmapiiri nyt?
Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket281269