Vastaukset 5
- aikakausi...
nosti selluliitin ongelmaksi. Siihen saakka se oli vain kuulunut naisen kroppaan, harvalla sitä ei ollut.
- cottege cheese
http://hiphop.popcrunch.com/jennifer-lopez-butt-cellulite/
Näkisittepä minun...- sgjstu
Just...kehtaavatkin tehdä moisesta jutun, kun varmaan suurimmalla osalla maailman naisista selluliittia on ja monella vielä enemmänkin!
- Miesvaan79
sgjstu kirjoitti:
Just...kehtaavatkin tehdä moisesta jutun, kun varmaan suurimmalla osalla maailman naisista selluliittia on ja monella vielä enemmänkin!
Niinpä. Kyllä mun silmään näyttää J-Lon peppu ihan yhtä herkulta kun aina ennenkin. Njam!
Ottakaa tytöt mallia Jenin asenteesta, ei pikku sellut pepussa mikään loppu ole. Itsevarmuus viehättää! - naurettavaa
Miesvaan79 kirjoitti:
Niinpä. Kyllä mun silmään näyttää J-Lon peppu ihan yhtä herkulta kun aina ennenkin. Njam!
Ottakaa tytöt mallia Jenin asenteesta, ei pikku sellut pepussa mikään loppu ole. Itsevarmuus viehättää!Minä en edelleenkää nää tossa kuvassa sitä kohuselluliittiä... Normaali nainen jolla on kaunis vartalo. Nää fotoshop ajat ovat kyllä kovia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.393998- 102885
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei293866- 77748
- 82726
- 74714
- 50655
- 37646
- 45621
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609