Onko teillä

Missä teidän työpaikanjuhlissa käydään kännissä nusasemassa. Meillä on sitä varten lukittava huone ja jos se on varattu niin siivouskomeroon sitten.
3972
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eikä nusailla työaikana eikä muinakaan aikoina hygieenisissä interiööreissä

Äänestä
  • Minäpä nain työpaikalla työajan jälkeen joka viikko, ja olemme tehneet sitä jo kauan. Kumpikin on naimisissa.

    Äänestä

se on rikos harrastaa seksiä työpaikalla!?
Käry kun käy niin se on varma lopputilin paikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvät tilat käydä ...... kirjoitti:

Missä teidän työpaikanjuhlissa käydään kännissä nusasemassa. Meillä on sitä varten lukittava huone ja jos se on varattu niin siivouskomeroon sitten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu