elikkäs ei se laihdustus niin vaikeeta oo =) itse en ole yli painoinen,, mutta kesällä pääsi kertymään nelisenkiloa vyötärölle,, mutta ne lähtivat neljassä päivässä poiskin, ja 5 päivänä lähti vielä puoli kiloa lisää. Ja kaikki tämä kiitos ihanan atkinssin ;) se on niin helppoa kun saa syödä paljon ja kaikkea hyvää =) itse ajattelin juuri nyt mennä tekemään hyvällä omalla tunnolla vhh-lettuja kermavaahdon ja mansikoidenkera (nam)
4 päivää - 4 kiloo =)
odjgpjs
93382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
ja suolaa...ei neljässä päivässä lähde 4 kiloa rasvaa,sehän on sula mahdottomuus!
Kun sinne teidän vhh sivuille tulee epäilemään saa mielettömät haukut.
Et voi olla ihan täysipäinen juttuinesi, tiedät itsekkin että ei edes vhh:llä laihdu niin paljon.
Eikös teitin guru mattila laihtunut 2,5v 15 kiloa ettei paljon vauhti hurmannut laihtuksessa.
Kun kaikkien mielestä kerma, voi ja läski ei ole hyvää.
laittapa tähän se ruokalista, yritän samaa ja jos todella laihdun 4 päivässä 4 kiloo niin perun sanani ja pyydän anteeksi epäilyjäni.
hei!
Ei tuo kuulosta mahdottomalta. Itse aloitin laihdutuksen tiistaina eli 2 päivää sitten. Painoin silloin 72 kg ja nyt 70,1. Se onkin sitten eri asia mistä pudotus johtuu. En uskokaan, että pudotukseni on pelkkää läskiä vaan suurimmaksi osaksi esim. nestettä. En ole ollut millään ihmedieetillä vaan syönyt monipuolisesti, mutta vain 1200 kcal/pv.
mun äiskä on ollu vhh:lla nyt viikon ja 5 kiloa lähtenyt. aluksi laihduttamisessa tietysti lähtee ylimääräiset nesteet jne. tämän jälkeen laihtuminen on hitaampaa, mutta taattua.
olen aina äitini tavoin ollut hieman pullukka, nyt taistelen kofeiini/limuriippuvutta vastaan... kun niitä ei tekis mieli, niin voisin ihan takuulla olla vhh-dieetillä ja laihtua. uskon, että joku kyllä voi laihtua 4 kiloa 4 päivässä, mutta ei sitä sen jälkeen samaan tahtiin lähde. tsemppiä kaikille laihduttajille!
vhh lettuja?! kerro toki tietämättömälle! =)
Mikä se on :o
Kertokaas miullekkin? :)
Mikä se on :o
Kertokaas miullekkin? :)
Mikä se on? :o
kertokaa
Atkins =) tietoa löytyy melkein mistä vaan,, se toimii mainiosti,, serkkuni lähti myös mukaan kun näki että minulla tippui paino, hän tiputti 10 kg 2.5 kk =) eikä ollut oikeastaan edes ylipainoinen, itse tiputin yht 6kg 3 viikossa mutta osa oli tietenkin nestettä, nyt jos aloitan taas niin kuin tein viime viikolla niin tippuu kilon päivävauhtia =)ekat 4 päivää,, vaikkei kilot olisi tullutkaan takaisin ..