Pari karppaajaa

3382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on omien, sivuilta luettavien sanojensa mukaan laihtunut Rosedalen dieetillä, jossa on hyvin tarkat kalori- ja tuntirajoitukset. Hän ei syö mitään ilta- ja aamuviiden välillä, lisäksi hän pyöräilee kymmeniä kilometrejä päivässä.

Kunnioitan silti kovasti hänen saavutustaan ja toivon onnea jatkossakin. Jospa se ilkeys ja katkeruus uusia kirjoittajia kohtaan vielä jollain lenkillä sulaisi pois.

Äänestä
  • kun vastassa on kaltaisiasi ilkeitä ihmisiä. Kun tarpeeksi vittuillaan, niin kuka tahansa alkaa antamaan takaisin.

    Äänestä

  • sulaisi kirjoitti:

    kun vastassa on kaltaisiasi ilkeitä ihmisiä. Kun tarpeeksi vittuillaan, niin kuka tahansa alkaa antamaan takaisin.

    kysynyt häneltä mitään, vaan seurannut keskusteluja, joissa hän on valmis mollaamaan lähes jokaisen toisinajattelijan. Opettajat, ravitsemusterapeutit, uudet kirjoittajat jne.

    Minä olen itse asiassa hyvin kiltti ihminen, ja toivoisin sitä muiltakin. Mutta en totuuden kustannuksella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:):):) kirjoitti:

http://plaza.fi/ellit/liikunta-ja-terveys/ravinto-ja-laihdutus/karppaus-on-elamantapa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu