Taiteiden yö helsinki

Hei taiteiden yö nyt perjantaina 24.8 helsingissä. Paljon porukka joten nyt on kaikilla naisilla mahdollisuus, olkaa avoimia ja tehkää myös itse aloite jos siltä tuntuu ei tarvitse vaan nököttää baarin nurkassa.
2848
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nainen Aloite Helsinki

Joku on pakko poistaa, että logiikka säilyy...

Äänestä

Juu, naiset vaan jännitystä hakemaan kaupungille! Töölönrannan pimeistä puistikoista, hietsusta, metroasemilta jne. löytää tänään varmuudella vähän jännitystä xD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nyt on tilaisuus kirjoitti:

Hei taiteiden yö nyt perjantaina 24.8 helsingissä. Paljon porukka joten nyt on kaikilla naisilla mahdollisuus, olkaa avoimia ja tehkää myös itse aloite jos siltä tuntuu ei tarvitse vaan nököttää baarin nurkassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu