Hornan levyjä...

Voisiko joku kertoa, mistä Hornan levyjä voisi ostaa tai ladata? Mä kun en oo löytäny, niin olisko jotain sellaisia divareita joista voisi löytää?
4409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • ...Mutta mä pääasiallisesti hakisin sudentaival-levyä, eikä sitä oo siellä. Kiitos kumminkin.

    Äänestä

  • Finnish Pagan kirjoitti:

    ...Mutta mä pääasiallisesti hakisin sudentaival-levyä, eikä sitä oo siellä. Kiitos kumminkin.

    Taitaa muuten olla tuo Sudentaival aika lopussa...Olen tilannut sen joskus sellaisesta osoitteesta kuin www.moremusic.fi, ja äsken kun sieltä katsoin, niin ei löytynyt enää sieltäkään..

    Äänestä

Katsopa www.firebox.fi tai www.no-sign-of-life.com/
ja huutonettiäkin kannattaa seurata.
Sudentaivalta ei näyttänyt löytyvän, mutta ainahan myöhemmin voi onnistaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Finnish Pagan kirjoitti:

Voisiko joku kertoa, mistä Hornan levyjä voisi ostaa tai ladata? Mä kun en oo löytäny, niin olisko jotain sellaisia divareita joista voisi löytää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu