Mitä hienompi talo yms.puitteet, sen suuremmalla varmuudella äijä pettää!! Ja varsinkin maalla on tosi tonttuja pikkuvaimoja jotka ei tajua mitään vaikka äijällä saattaa olla tosi tiivis panosuhde vuosia!!!
Maalaistollot
citygirl35
7969
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä kirli on keksinyt taas asiaa, tuollaista ei
pysty kehittämään ku maalaisen stadissa siittämä
tumpelo. Elikkä tollo mikä tollo.
pikkuhiljaa tyhjentää asuntosi niistä tyhjistä olut- ja viinapulloista! Saat niistä kevyesti ainakin yhden päivän toimeentulotukesi verran rahaa, ja tsädäm! lisää olutta.
Mikä vit...n pullo-ongelma sulla oikein on?
Taitaa olla itelles kerääntynyt niitä liiankin kanssa...tyhjiä sellaisia.
Ootkos muuten kuullut koskaan ettei lääkkeitä ja viinaa saa sekottaa keskenään?
Tuloksen näät kun katot peiliin...selvinpäin!
Mitähän silla talolla on asian kanssa tekemistä tai sillä, että asuuko maalla vai kaupungissa?
Mietihän nyt tollo mitä tyhmyyksiä suustas päästät!
useampi. Mies kun luulee, että maailma on niin suuri ettei kiinijäämisen pelkoa ole. Hakee panonsa muistakin pikkukylistä...ja niin edelleen.
Vai että girl 35... Kolmevitonen TYTTÖ??? Luulis jo naiseksi hiljalleen kypsyvän, mutta ku on Citygirl35 . He hee.... Jutut kyllä on kuin tyttösillä. Tällä maalla asuvall atontulla on 3,5 v jatkunut panosuhde citykolliin.. Että toisinkinpäin! Maalla asuu kuitenkin MIES!!Ei diskopelle.
Kolmevitonen ei ole enää todellakaan TYTTÖ! Ei edes sinne päin. Nimimerkki kertoneekin enemmän siitä, että kenellekään kelpaamaton neiti-ihminen. Ja kyseistä neiti-ihmistä vituttaa aivan kybällä se, että mies ei tajua jättää vaimoaan eikä vaimo miestään.
Ja citygirl nyt vaan kuulostaa aivan järkyttävän typerältä muutenkin. Ei ole ihme, ettei ole kenellekään kelvannut.