Kuuliko

Mikä kappale mahtoi soida lauantai iltana/yönä NRJ:llä kappale oli luultavasti jotakin trancea/dancea ja taisi olla naislaulaja, kappaleen kertosäkeessä laulettiin "cryin all the time crying all the time.." tai jotakin tuonne päin!?!
OLISIN TODELLA KIITOLLINEN JOS JOKU TUNNISTAISI!!
2202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kappale kuului taas uudestaan perjantain ja lauantain välisenä "yönä" noin 23.20 voicelta .. biisissä laulettiin ehkä sittenkin jotain "..on the turn" :D ...APUA

Äänestä
  • .. Sharam - party all the time ?

    Ainut "all the time" mikä just nyt tulee mieleen :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kukaan? kirjoitti:

Mikä kappale mahtoi soida lauantai iltana/yönä NRJ:llä kappale oli luultavasti jotakin trancea/dancea ja taisi olla naislaulaja, kappaleen kertosäkeessä laulettiin "cryin all the time crying all the time.." tai jotakin tuonne päin!?!
OLISIN TODELLA KIITOLLINEN JOS JOKU TUNNISTAISI!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu