VOLGA-TABS!!?

Saisinkohan tätä kautta Frederikin Volga biisin tabulatuurit kitaraan? Ei löydy sitten mistään...Kiitoksia jo etukäteen!
6977
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mutta ei niitä edes tarvi. Alottelijankin luulisi vetävän moisen renkutuksen korvakuulolta.

Äänestä
  • Tarvitsen. Täällä on monia ihmisiä, jotka tarvitsevat ne, itse olen hävittänyt ne!

    Äänestä

  • Katos joo, V:stä lähtee: "V"ittu kun sul on toi ihana asenne.
    Lähetsä kolvaileen mikkei vai rakennatsäseparaattorinsunydikäyttöseenskebaas?
    Etsä nulikka oo saannu tissiä äiteltäs, ku oot noi vitun tympee sälli? Pilluu ei ainaskaan tol asenteel tuu.

    Luulis "pro"lla olevan varaa... Soittele turpaas äitelles, urpo!

    Äänestä

Hei! Tässä itse ajattelin tabittaa kappaleen... Mutta siinä kuitenkin kestää jonkin aikaa :p

Äänestä
  • Joko ois niitä tabeja?

    Äänestä

laita googleen volga soinnut, josko silleen löytyy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KaDi kirjoitti:

Saisinkohan tätä kautta Frederikin Volga biisin tabulatuurit kitaraan? Ei löydy sitten mistään...Kiitoksia jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu