Mua kosii treffeille kaksi naista netisssä. Tuli pieni ristiriita vahingossa. Mä en tätä halunnu. Olen rehellinen mies. Mä en halua pahoittaa ketään. En tykkää mistää pelaamisesta ja sähläilystä. Olen yhden naisen mies. Siis miten karsin toisen pois nätisti. En tiedä itse. Mutta tämä oli täys vahinko.
Apua!
Kaksi?
51003
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
sittenpähän näät, kumpi sytyttää, jos kumpikaan...Tee ratkaisusi sen jälkeen, mutta tee se heti...
Sinulla käy mahdottoman hyvä tuuri, jos heti löydät itseäsi kiinnostavan henkilön ;)
Tottakai tapaat molemmat. Se ei ole pelailua. Täällä on tietyt kirjoittamattomat säännöt, että ekat treffit ei vielä ole sitovia mihinkään. Ja rehellisyys maan perii.
Kerro heti jos vastapuoli ei kiinnosta. Minulle on käynyt niin, että miehet ovat näyttäneet kiinnostustaan, mutta tapaamisen jälkeen ei ole kuulunut mitään :o Ehkä kuolla kupsahtivat järkytyksestä ;)
Kyllä sitä voi kummankin tavata ihan hyvin. Se, että käy pari kertaa ulkona ei tee vielä seurustelua eikä sitä kautta pettämistä. Toki pelaamiseksi se menee sitten jos viikkotolkulla molempia riiaat, sitten se ei oo enää kovinkaan jees.
Kerro sille ei-toivotummalle tämä kahden naisen loukku. Sitten kun kerrot, että valinta on se, jolla on isommat tissit, niin eiköhän luonto hoida loput.
Oli hyviä vastauksia. Nämä on jos on tullakseen ekat treffit eron jälkeen. Mulla on vaan elämässä tiettyjä periaatteita. Yhden illan suhteita olisi ollut tarjolla mutta mä en jaksa niitä. Mä haluan tuntea naiseni. Mä haluan tietää mitä se haluaaa ja mitä ei. Mä en halua yhden illan panoja mä haluan nauttia ja jakaa nautintoa. Mä haluan tietää mistä kaveri syttyy ja sammuu. Ymmärrättekö? Sielä taisi olla jopa joku nainen vastaamassa koitan luottaa teihin. Katsotaan mitä jätkälle käy. Joku vielä saa tästä hyvän paketin.