Kohta on taas addiktiotilastojen aika. Mä oon tainnut tehdä tässä kuussa oman ennätykseni. Saas nähä kuin korkeelle sillä päästään. Pikkasen on pitänyt vääntää keskustelua jo väkisinkin välillä jotta sais kunnon tuloksen aikaiseksi ;)
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 44
Vanhimmat
on ollut lähiaikoina hitusen äksöniä, eikä ole joutanut paljon roikkuileen täällä, joten saattaa olla, että sijoitukseni on huonohko, mutta lupaan korjata tapani.
Yritän selvitä semiaddiktoituneiden urheaan joukkoon.. Panostusta ei vain taida olla riittävästi vaikka pb on varmaan rikki mennytkin
täällä? :)
Käytsä usein täällä?
kappas kun ei olla törmätty aiemmin :)
Saavuin pelipaikalle vasta heinäkuussa.
Lisäksi mielipiteeni on mitäänsanomattomia niin ne jää helposti huomaamatta =D
sun sarvea ei voi unohtaa :)
on se niin pieni
nyt sentään niin kauhean pieni, luulet vaan :)
hyönteisissä kaikki on pientä
kohta varmaan uunikuumaa tilastoa jaossa :)
Johdin listaa kuun puolivälissä alle sadalla viestillä. Tasaisen vauhdin taulukolla päässen pariin sataan ja sillä ei palkintopallilla juhlita.
Einsten oo vielä kirjottanu tänne mitään.
Einsten1 on BigBrotherin Einari =)
Einari ku sua teki.
No.. onneksi minä sentään tiedän isäni nimen =)
jossa se ei ole hyvä asia. Tää on yks niistä.
.. kumpi vajoaa alemmaksi?
mitään? Ja kaiken kukkuraks ite alotit Einarilla! Yllättäen meitsi taas voitti. Tää on ihan liian helppoa.
oli vaan niin huono.. Mut siis ihan jees että myönnät vajonneesi minua alemmaksi.. onnea
Sarvikuonon suuri suu, mutta silti niin vähän sanottavaa.
Parempi sekin ku paljon puhetta ja vähän asiaa arvon Einarini
Mä tipun varmasti roimasti alaspäin viime sijoituksesta, koska irl haittaa pahasti mun palstailua. Noh, aina ei voi voittaa :)
Mul on takana upee kuukausi. Ja tänään vika kesäduunipäivä.
mä en tiennytkään, että noita pitäisi ihan jännittää.
EVVK.
vähän urheiluhenkeä kehiin? Mieti sitä mainetta ja kunniaa minkä palkintopallille päässeet saavat.
...niin tylsän tavallinen keskiluokkainen elämä, että jännitystäkin pitää hakee palstan tilastoinnista :)
Vanhuus tulee ja perhe kasvaa, niin on vähitellen jäänyt hengenvaaralliset jännityksen ja adrenaliinin hankkimisharrastukset. Ei tule enää soitettua suuta nahkaliiveille, ei enää "urheilua" liikenteen seassa, ei enää naissekoiluja, ei enää..... booring
Mistä sä hankit jännitystä ja adrenaliinia elämääsi?
voi sulattaa sitä, ku sä oot niin suasittu..
on saanut jännittää ihan elävän elämän asioita: pommeja Afganistanissa; autokoulun kirjallisia (ehhehee); sitä, ehtiikö tehdä kaikki duunit ennen lomaa (ja näyttää siltä ettei ehdi)...
Mä oon sitä paitsi jo kerran voittanut. Se on vähän niinkuin Euroviisuvoitto tai iso tuoppi perjantaina töiden jälkeen: eka maistuu parhaalta. Tämä myöskin vastauksena Enskan viestiin :)
pitäkää peukkuja, ettei pommi putoo laran ukon päähän!
ressukka.
...että Lara itse on vähän eksynyt telttaretkellä.
suukko hanille
Ei lainkaan niin kaukaa haettu esimerkki kuin saatat ehkä kuvitella... :D
että miltä se tuntuu olla eturivin tyrkkiksiä :)
kysy pois vaan!
Helpottaako yhtään?
"miltä se nyt tuntuu
olla eturivin tyrkkiksiä?" :)
täähän melkein niin kuin urheiluselostusta ou jee
Ja sulla on nyt parempi mieli? Helpottunut olo, kun sait ihan luvan kanssa kysyä?
Hieno juttu.
mutta älä pikku-lara ota näitä netti keskusteluja sitten niin kovin vakavasti...
että niinkun rilääks
pikkasen jännittää, oon onnistunu jo pitkään välttään top kybän, toivottavaasti tälläkin kertaa.
Minulla on nyt vakaa aikomus olla ekaa kertaa top-10:ssä.
on enskeraa aikoihin duunissa sen verran paljon hommaa päivisin ettei oikeesti edes ehdi älyttömästi viestitteleen tänne arkisin, tästä lähtee vierottautuminen :-) No joo, ehkä oikeampi syy on nää vitun 'toinen kyttää toisen näyttöä' officet, ei vaan kehtaa avata Suomi24:n sivuja silleen et joku työkaveri näkee.
kun tiedän olevani häntäpäässä.
Pätkääkään jännitä !
Toivottavasti on listalta pudonnut pois.
Taitaa olla eka (tai toka) kerta, kun en ole Top 10:ssä. Tsemppiä vaan sulle.