Apua!

dedadu

Onko kellää mitää n tietoa biisistä joka menee jotenki näin:

Katsot suoraan silmiin mun kuulen kuiskaukset sun, kosketuksen herkkyys

hämmentää..tunnen tuoksun hiuksie.. maistan taikaa huulien......kaipauksen jäljet yöhön jää...-saan elää romanssin, sun kanssas kaikkei kauneimman ja koen tunteen rohkean kun olet lämpöisesti hiljaa vierelläin, sun sydämmesi lyö mä ihos tunnen pehmeän teet sisimmästäin kiihkeän kun elää saan mä kanssas kauniin romanssin........(uskon ensi silmäykseen..uskon suureen rakkauteen, toivon että ainaista tää ois, puhdas polku suojainen meille löytyy, tiedän sen. enkä ilman sua mä olla vois...-saan elää romanssin, sun kanssas kaikkei kauneimman ja koen tunteen rohkean kun olet lämpöisesti hiljaa vierelläin, sun sydämmesi lyö mä ihos tunnen pehmeän teet sisimmästäin kiihkeän kun elää saan mä kanssas kauniin romanssin..........saan elää romanssin, sun kanssas kaikkei kauneimman ja koen tunteen rohkean kun olet lämpöisesti hiljaa vierelläin, sun sydämmesi lyö mä ihos tunnen pehmeän teet sisimmästäin kiihkeän kun elää saan mä kanssas kauniin romanssin.

3

258

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ---

      Ole hyvä ja otsikoi viestisi jatkossa paremmin. Kun tiedät noinkin paljon sanoja (eihän siinä ole pitkä lainaus, joka palstan sääntöjen mukaan pitää poistaa?), niin otsikkoon voi varmasti kuvailla kappaletta jotenkin muutenkin kuin sanalla "Apua!". Ja otsikostahan tosiaan pitäisi jos selvitä tuolla etusivulla muille mitä kappaletta sinä etsit. Sen voi muille viestittää laittamalla otsikkoon joko pätkä kappaleen sanoista tai muuten jonkin kuvauksen.

    • Anonyymi

      Danny - Romanssi
      Najdziesz to znajdziesz

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      30
      5063
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      67
      1940
    3. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      113
      1827
    4. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      29
      1744
    5. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1690
    6. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      235
      984
    7. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      71
      921
    8. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      44
      897
    9. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      54
      843
    10. Mitkä on ne piirteet

      Mitkä kaivatussasi vetoaa tai mihin ihmiset kiinnittävät huomiota
      Ikävä
      53
      792
    Aihe