pettäjät säilyttävät puhelimessaan puheluja tai viestejä "salarakkaaltansa"? Onko taustalla halu jäädä kiinni? Onhan se tietenkin helpompaa jos puoliso löytää viestit kuin itse kertoa omasta selkärangattomuudesta?
Ihmettelen
miksi..
3441
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
haluaa jäädä kiinni, ehkä ei. Kysy itseltään mieheltä.
taas ite näin salarakkaana ollessa miehellä on puhelimessaan mun viestejä ja kuvia jotka nainen on itse myös nähnyt. muttei siltikään tajua. mies vaan selittää naiselleen että olen vanha juttu ja naiseen uppoo. miten voi olla noin sokea ja tyhmä! viesteis ku sattuu päivämäärät oleen. ja ku se sisältö on aika k18 materiaalia. mut minkäs sille tietty ite voi ku ei leikkaa ni ei. pitäs varmaa eukolle oikee rautalangast vääntää.
Ei se miehen puoliso ole niitä nähnyt, kyllähän nyt tyhmempikin siitä ymmärtäisi. Mies syöttää sulle noita juttuja jotta sä voisit taivastella sen puolison tyhmyyttä ja samalla tuntea itsesi halutummaksi.
Mies varmaan taivastelee sun kanssa että ei sen puoliso suostu eroamaan tai ymmärrä vinkkiä...vaikka nähnyt viestit ja kaikki... Todellisuudessa mies ei ole erosta puhunutkaan saati mitään viestejä näyttänyt, koska heillä menee kotona ihan ok.
Sitä taas ei ole hyvä sinulle kertoa.