Huuleen/poskeen lävistys, paljon maksaa?

Suunnilleen, minkälaisessa hintaluokassa pyöritään Satakunnassa?
2271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itse otin madonnalävärin.onko se nyt huulta tai poskea se alue...mut kuiteskin jompi kumpi.itse maksoin 40 euroa.otin sen porissa.

Äänestä
  • josko se ois tollanen nimeltään, mut ilmeisesti sama on suunnilleen hinta kuitenkin. Kuulukos siihen koru mukaan ja millanen se on? Ihan perus vai saako hiukan valita?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maru kirjoitti:

Suunnilleen, minkälaisessa hintaluokassa pyöritään Satakunnassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu