Olen kiinnostunut tietämään kenen miehen seisovat steissillä joka ilta? En kyl ite mene kysymään, et älä ehdota sitä.
Miehet
Kiian
4665
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kun pääsee töistä 4 am. ma yö onkin sitten eri, liekkö steissillä vai missä, meillä tai heillä useimmiten :D
Tähän saa vastata vaan ne joiden miehet ei notku siellä.
No, en nyt tiedä mitä steissiä tarkoitat...
Taitaa olla taas näitä kehäkolmosen sisäpiirivitsuksia. Toisaalta kysymys ei edes sivua minua kun meistä kumpikaan ei roiku steissillä... Mies juo kotona, jos juo ja itsekin olen yleensä sisätiloissa juomassa kun tahdon ottaa, steissi aikakin (mikäli steissillä tarkoitetaan terassia) on jo menossa umpeen.
Osaisitko määritellä, miksi olet niin kiinnostunut toisten miehistä tai steissillä notkuvista henkilöistä? Hyvillä perusteluilla saattaisit saada vastauksia niiltäkin, joiden mies roikkuu siellä (mikäli heitä nyt edes tällä palstalla on ja vaikka olisikin eivät itse välttämättä tiedä miehensä touhuista.)
Huomenta, steissillä tarkoitan Hgin rautatieasemaa ja sen ympäristöä. Missä nää miehet sanovat vaimoillensa olevansa kun ovat iskemässä naisia esim. steissillä tai clubilla? Jotenkin ihmetyttää et jotkut AVIOmiehet sanovat olevansa ties missä ja aina ne löytää notkumasta steissiltä. Olen sivusta seurannut kahden kaverin toilailuja.