VARASTETTU AUTO KOUVOLASTA!!

-_-

Viimeyön aikana musta Honda CRX. Viitakummusta Jukolantie 4:n pihasta, REKnum. SFM-582. Ei perkele kaikki hälyttimet oli autossa ja keskuslukitukset mutta helposti näköjään sinne sisälle pääsee.

KAIKKI HAVAINNOT NUMEROON 0503681143.

5

2141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Honda mies

      Käyttäkää RATTILUKKOA ! Paljon halvempi ja tehokkaampi kuin hälyt jne. 20 eur saa jo tosi hyvän; kympin lukolla pärjää mainiosti.

      Omaan saman ikäluokan Hondaan on menty ainakin kaksi kertaa mutta ei ole tullut sen kummempia vaurioita, kun soittimen etupaneeli taskussa. Viime kerralla oli oltu jopa niin kohteliaita, että laitettu ovi uudestaan lukkoon lähtiessä.

    • Jukolantie 4

      Meidän talon pihasta!!! Kohta lähtee sitte varmaan toi omakin auto.

      • xz_tarja

        Alppilasta varastettiin su-illan ja ti-aamun välillä vanha mutta rakas (noh, :-)) harmaa Nissan Sunny sedan vm. 89. IFB-392. Varsinainen kakkimagneetti koko autopolo, viimeksi pöllittiin helmikuussa. Kesällä rikottiin takalasi ihan huvinpäitten.

        Ja nyt rattilukko OLI PÄÄLLÄ!

        Jos näette, puhukaa vakavasti ja 'ystävällisesti' sille mulkulle. Mikä vitsi varastaa auto siltä, joka ilmeisestikään muutenkaan ei ole hirmu varakas, kele !?!

        Onko jossain on-line-rekkari, jossa voisi kollektiivisesti vahtia?


      • bmwvarastettu

    • Anonyymi

      ihan mielenkiinnosta, löytyikö mun vanha auto Honda CRX SFM-582 ikinä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      58
      5524
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      195
      3547
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      2358
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      22
      2355
    5. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      9
      1138
    6. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      102
      1038
    7. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      62
      1017
    8. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      18
      1002
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      955
    10. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      80
      947
    Aihe