Viimeyön aikana musta Honda CRX. Viitakummusta Jukolantie 4:n pihasta, REKnum. SFM-582. Ei perkele kaikki hälyttimet oli autossa ja keskuslukitukset mutta helposti näköjään sinne sisälle pääsee.
KAIKKI HAVAINNOT NUMEROON 0503681143.
VARASTETTU AUTO KOUVOLASTA!!
5
2141
Vastaukset
- Honda mies
Käyttäkää RATTILUKKOA ! Paljon halvempi ja tehokkaampi kuin hälyt jne. 20 eur saa jo tosi hyvän; kympin lukolla pärjää mainiosti.
Omaan saman ikäluokan Hondaan on menty ainakin kaksi kertaa mutta ei ole tullut sen kummempia vaurioita, kun soittimen etupaneeli taskussa. Viime kerralla oli oltu jopa niin kohteliaita, että laitettu ovi uudestaan lukkoon lähtiessä. - Jukolantie 4
Meidän talon pihasta!!! Kohta lähtee sitte varmaan toi omakin auto.
- xz_tarja
Alppilasta varastettiin su-illan ja ti-aamun välillä vanha mutta rakas (noh, :-)) harmaa Nissan Sunny sedan vm. 89. IFB-392. Varsinainen kakkimagneetti koko autopolo, viimeksi pöllittiin helmikuussa. Kesällä rikottiin takalasi ihan huvinpäitten.
Ja nyt rattilukko OLI PÄÄLLÄ!
Jos näette, puhukaa vakavasti ja 'ystävällisesti' sille mulkulle. Mikä vitsi varastaa auto siltä, joka ilmeisestikään muutenkaan ei ole hirmu varakas, kele !?!
Onko jossain on-line-rekkari, jossa voisi kollektiivisesti vahtia? - bmwvarastettu
Omassa autossa oli myös keskuslukitus, ajonesto ja myöskin mekaaninen rattilukko. Viime yönä vietiin kello 4.30-5 välillä Anjalankosken Inkeroisista.
http://www.btcf.fi/forum/showthread.php?p=1154873&posted=1#post1154873
Koko päivän on kuluttanut tossunpohjia autoa etsiessä. Kaikki vihjeet otetaan kiitollisena vastaan.
- Anonyymi
ihan mielenkiinnosta, löytyikö mun vanha auto Honda CRX SFM-582 ikinä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585524KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1953547Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182358Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222355Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro91138- 1021038
Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT621017Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu181002Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79955- 80947