Täydellinen tumma mies

Ensinnäkin, miehen täytyy olla komea, kuin satujen prinssi. Huomioiden ihmisten lukumäärän on hämmästyttävää, kuinka älyttömän harvinaista on nähdä oikeasti erittäin komea mies. Oikeasti tosi komeita on hyvin vähän. Eikä komea ole sellainen kuin usein mielletään jos tyyppi on vähän sinne päin tai ei nyt ihan perseen näköinen. Minulla on hyvin kriittinen maku eikä mielestäni oikein komeita ole paljon ollenkaan olemassa.

Minun unelmamieheni on miesmallin tasoinen.. tumma ( siis oikeasti tumma, kuin italialainen ), pitkä 185-190 , päivittäin salilla treenaava , pelaa jalkapalloa ym urheilua, varakas jolla omaisuutta, iältään 30 , akateeminen tai korkeakoulututkinto, johtavassa asemassa , sivistynyt , maailmaa nähnyt (asunut ulkomailla), seksuaalisesti intohimoinen , erittäin älykäs jne.

Ja miehen luonne.. kun muuten on edellä kuvatunlainen niin luonteeltaan myös MIES eli voimakastahtoinen, periksiantamaton, tietää tasan mitä haluaa, itsepäinen, rohkea ei pelkää mitään, saa olla naisestaan mustasukkainen, puolustaa naistaan ( raamikas = turvallinen )..

Tietynlainen narsismi ja "vaikea" luonne on kiehtova ja kiihottava. En pidä liian yksioikoisista, ennalta-arvattavista ja kilteistä miehistä.

Tiettyyn rajaan saakka komea, raamikas, narsistinen, kylmähkö ja seksuaalisesti alistava mies on kiihottavin. Kuvaamani kaltainen mies kaikkine luettelemineni ominaisuuksineen saa pitää minua palvelijattarenaan ja orjuuttaa seksuaalisesti, koska yksinkertaisesti hän on miesten aatelia, satujen prinssi, jota parempaa ei maailmasta voi löytyä ja jos hänenlaisensa nainen saa omakseen niin pelkästä onnesta ja autuudesta häntä palvelee kuuliaisesti ja ottaa vastaan nöyrästi myös hienoisen ruumiillisen kurituksen ja herransa seksuaaliset, rajut, oikut.

Tavalliset kalpeat, siannahkaiset, pullamössömiehet ja pojut valjuine luonteineen, vailla tasokkuutta sopivat lähinnä vain prinsessan palvelijaksi, rahan antajiksi, niskojen hierojiksi ja seksiä heidän kanssaan EI harrasteta (yäääkk!)

Prinsessat ja prinssit on luotuja tosilleen...
732126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 73

Vanhimmat

tällä tyypillä ?

Äänestä
  • Tietenkin hänellä on tummat ihanat hiukset. Oikeasti tummat eikä " suomalaisten tummat " eli keskiruskeat.

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Tietenkin hänellä on tummat ihanat hiukset. Oikeasti tummat eikä " suomalaisten tummat " eli keskiruskeat.

    tietenkin..???????

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Tietenkin hänellä on tummat ihanat hiukset. Oikeasti tummat eikä " suomalaisten tummat " eli keskiruskeat.

    että tällä miesten aatelisella on myös hyvin tummat superseksikkäät rintakarvat lihaksikkaassa rintakehässään, käsivarsissaan, jaloissaan.. aaahhh..

    Äänestä

  • pituiset kirjoitti:

    tietenkin..???????

    Minkä pituiset? No ei todellakaan pitkät ainakaan, koska tosimiehellä EI voi olla pitkä letti vaan sellainen siisti, seksikäs, trendikäs sporttinen, hyvin leikattu...

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Minkä pituiset? No ei todellakaan pitkät ainakaan, koska tosimiehellä EI voi olla pitkä letti vaan sellainen siisti, seksikäs, trendikäs sporttinen, hyvin leikattu...

    asia mikä/joka kiihottavin on aika hyvältä kuulostava! narsist kylmä jne..

    Äänestä

Itse olen niin komea että et edes uskoisi. Kaverini ovat komeita. Missä ovat kauniit naiset? Niin missä? Koska ei ainakaan katukuvassa niitä näy, mutta silloin kun mennään kavereiden kanssa viihteelle niin japsituristit napsii kameroillaan kuvia luullen että olemme joku julkkisposse...

Haista sinä huoralutka vittu. Sinä et yllä sille tasolle mitä minä ja posseni edustaa. Kelpaisit korkeintaan kantamaan drinksuja meidän pöytään, ja jos nätisti pyytäisit niin saattaisit saada läpsäytyksen pyllylle. Ei muuta.

Äänestä
  • Jos olet todellakin oikeasti tosi komea ja sun kaveritkin vielä on niin ihanaa, olette miesten aatelia ja jos sun ajatusmaailma on tuollainen niin saatat olla aito aatelinen, mutta ihan kivasti kirjoitettu, sait mut kuumaksi.

    Äänestä

Nyt on pakko taivastella. Voit kuvitella mulle vaikka puudelipermanentin ja Ecco- sandaalit.;)

"Tietynlainen narsismi ja "vaikea" luonne on kiehtova ja kiihottava. En pidä liian yksioikoisista, ennalta-arvattavista ja kilteistä miehistä."

Elämä opettaa meitä monia. Jos sulla olis koskaan ollu yhtään 'ihanan' vaikealuontoista miestä, et todellakaan toivois itselles sellaista. Kukin tavallaan. Mua ainakaan narsistit ja liian itsekeskeiset ihmiset ei kiehdo mitenkään. Arjessa niistä ei ole kuin haittaa.;)

Äänestä

ja voisin sanoa, melkein tuohon paskanjauhantajaasi yhtyneenä, ettei sen helpompaa ole väittämilläsi ns. "kriteereillä" olevat. Tyhmä olet.

Äänestä

vaiko vain unelmana aivoissas?

Äänestä
  • Tavallaan on ja tavallaan ei, mutta se on salaisuus....

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Tavallaan on ja tavallaan ei, mutta se on salaisuus....

    aviomies, eiksniin,sillontällön?

    Äänestä

  • jonkun sortin kirjoitti:

    aviomies, eiksniin,sillontällön?

    No ei tod ole mun aviomies..heh, vaan ihan muuta..mut toivottavasti joku päivä..se on mun suurin unelma..

    Äänestä

  • jonkun sortin kirjoitti:

    aviomies, eiksniin,sillontällön?

    tarkoitin et se jonkun toisen aviomies jota käytät sillontällön??????????????

    Äänestä

  • kun et tajua kirjoitti:

    tarkoitin et se jonkun toisen aviomies jota käytät sillontällön??????????????

    14 kysymysmerkkiä osoittaa sun luonteesta kärsimättömyyttä, aggressiota ja itsekkyyttä..

    On se mies toisen oma...

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    14 kysymysmerkkiä osoittaa sun luonteesta kärsimättömyyttä, aggressiota ja itsekkyyttä..

    On se mies toisen oma...

    langasta vääntää :)) tsemppiä valtakuntaanne..

    Äänestä

  • kun pitää kirjoitti:

    langasta vääntää :)) tsemppiä valtakuntaanne..

    No oi, kiitoosss! Ja ihanaa kun väänsit! Olet tietenkin joku tosi sexy tapaus, wai???????

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    No ei tod ole mun aviomies..heh, vaan ihan muuta..mut toivottavasti joku päivä..se on mun suurin unelma..

    lutka???

    Äänestä

Suomi-prinsessan tavoin ahmit puoli kiloa suklaata päivässä, joten miten kuvittelet kuvittelemasi miehen sinusta kiinnostuvan muuten kuin keilana ajotiellä?

Äänestä
  • En ole tyypillinen suomi-possu enkä edes pidä suklaasta! Ja luuletko, että puhun ilman mitään kokemusta tai todellisuudessa koettua??? Väärin!!!

    Äänestä

mun nyt sit pullamössö hamppi semi alkoholistina olla jotenkin katkera tosta sun jutusta vai mikä tän homman pointti oikein oli :-) Höpö höpö kultapieni, herra on valmiina, hyppää rengin satulaan :-)

Äänestä

Kyl noita ulkonäöltä kuvaamiasi miehiä on minun seuraani ilmestynyt seuraa tarjoamaan jos jonkinlaisia, mut aina on käynyt niin, että lahoa on ollu puu sisältä. Lopuksi kun eivät pärjää sisäisesti niin alkavat uhoamaan meriiteillään ja omaisuuksillaan. Näitä itsensä tarjojia ei voi kun sääliä joilla ei ole todellista "munaa" tarjottavana.

Sitten taas kiltit miehet yllättävät kerta toisensa jälkeen ajattelevaisuudellaan ja suurella sydämmellään ja ainakin minulta menee jalat alta alta aikayksikön, tosin kyllä he ovat paljastuneet aika usein johtavissa asemissa oleviksi ja maailmaa nähneiksi ja haluavat tehdä minut onnelliseksi. Ja myönnettäköön helkutin komeita ovat ja vievät jalat alta pelkällä katseellaan joka lupaa paljon. jaa niin minun miehet eivät ole mustasukkaisia vaikka halailisin muita ;D

Seksuaalisesti saa leikkiä, mutta muuten pitää kyllä vähän rajojansa tuntea. Ettet olis nyt hiukan liikaa ottanu oppia pornofilmeistä sun muista julkaisuista, heh...hauskaa on satuja lukea

Äänestä

pointti vaan sydämmen sivistys ja sielukkuus.

Äänestä
  • Luettelemani miehen miellän kyllä myös sielukkaaksi, syvälliseksi, jopa filosofiseksi, todella kiehtova persoona.. ai niin, ja kielitaitoinen siis kaksikielinen.. se toinen kieli varsinkin kuulostaa kiihottavalle..

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Luettelemani miehen miellän kyllä myös sielukkaaksi, syvälliseksi, jopa filosofiseksi, todella kiehtova persoona.. ai niin, ja kielitaitoinen siis kaksikielinen.. se toinen kieli varsinkin kuulostaa kiihottavalle..

    tyypilliseen suomipossuun ja nyt tämän mielikuvitus on lähtenyt liikkeelle :)

    Äänestä

"Tavalliset kalpeat, siannahkaiset, pullamössömiehet ja pojut valjuine luonteineen, vailla tasokkuutta sopivat lähinnä vain prinsessan palvelijaksi, rahan antajiksi, niskojen hierojiksi ja seksiä heidän kanssaan EI harrasteta (yäääkk!)"

Terveisin Oivasi

Äänestä

perässä on tuo huora sana? tiiätkö mitä kauppaa se meinaa?

Äänestä
  • Olen ihan hyvin perillä nimeni merkityksestä.

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Olen ihan hyvin perillä nimeni merkityksestä.

    et halua vai et uskalla?

    Äänestä

  • kyssäriin kirjoitti:

    et halua vai et uskalla?

    Sanoinhan jo, että tiedän mitä se tarkoittaa. Ja olen perillä.. ja olen..joo, kyllä.

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Sanoinhan jo, että tiedän mitä se tarkoittaa. Ja olen perillä.. ja olen..joo, kyllä.

    MIKSI käytät sitä h.-sanaa?

    Äänestä

  • et sanonu kirjoitti:

    MIKSI käytät sitä h.-sanaa?

    Siksi koska se on niin oleellinen osa mun olemista.

    Äänestä

"Minun unelmamieheni on miesmallin tasoinen.. tumma ( siis oikeasti tumma, kuin italialainen ), pitkä 185-190 , päivittäin salilla treenaava , pelaa jalkapalloa ym urheilua, varakas jolla omaisuutta, iältään 30 , akateeminen tai korkeakoulututkinto, johtavassa asemassa , sivistynyt , maailmaa nähnyt (asunut ulkomailla), seksuaalisesti intohimoinen , erittäin älykäs jne."


Tajuatko lainkaan, että nuo ominaisuudet sulkevat toisensa pois? Mut noista viis, me ei olla ilmeisesti tavattu?

Äänestä
  • Olet ilmestynyt taas palstoille. Mitä kaikkea voikaan tapahtua täällä värikkäiden tyyppien seurassa.

    Äänestä

  • Maan pinnalla kulkeva kirjoitti:

    Olet ilmestynyt taas palstoille. Mitä kaikkea voikaan tapahtua täällä värikkäiden tyyppien seurassa.

    Värikkäiden...?

    Äänestä

  • No eivät todellakaan sulje toisiaan pois! Miksi niin tekisivät? Eivät ainakaan tässä tapauksessa sulje..

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    No eivät todellakaan sulje toisiaan pois! Miksi niin tekisivät? Eivät ainakaan tässä tapauksessa sulje..

    Erittäin älykäs ihminen ei päde pikkuporvarillisten normien mukaan. Mutta jos sinä pidät hemmoa erittäin älykkäänä, niin mikäs siinä.

    Äänestä

  • MMies kirjoitti:

    Värikkäiden...?

    Tuo ap sekä hänen "unelma" mies. Olisivat varmaan täydellinen pari niin kauan, kunnes toinen tuhoaa toisen ja tämä tuhooja jatkaisi vain onnellisena matkaa seuraavan kohteen luo.

    Äänestä

  • Maan pinnalla kulkeva kirjoitti:

    Tuo ap sekä hänen "unelma" mies. Olisivat varmaan täydellinen pari niin kauan, kunnes toinen tuhoaa toisen ja tämä tuhooja jatkaisi vain onnellisena matkaa seuraavan kohteen luo.

    Mistäs sitä tietää, mikä ihmisiä yhdessä pitää. Ihminen kun on enemmän kuin osiensa summa.

    Äänestä

  • sillä prinssillä on muitakin naisii aika inhottavaa hyi.

    Äänestä

  • Oletko sinä Nalle-Puh? Saatan olla, ehkä en.

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Oletko sinä Nalle-Puh? Saatan olla, ehkä en.

    Ihan ansaittua nenäkkyyttä. En kommentoinut tälle tyypille kovinkaan asiallisesti. Samaa mieltä olen silti nyt kuin silloinkin.

    Äänestä

  • olla ja että kirjoitti:

    sillä prinssillä on muitakin naisii aika inhottavaa hyi.

    nämä huonosti naisia kohtelevat kylmät narsististyyppiset miehet ovat sitten niin hurmaavia.

    (*bullshit*)

    Äänestä

  • Marie-Cecile kirjoitti:

    nämä huonosti naisia kohtelevat kylmät narsististyyppiset miehet ovat sitten niin hurmaavia.

    (*bullshit*)

    vain heikkoitsetuntoinen nainen jolla on surullinen lapsuus alistettuna ja köyhyydessä takana. Lisäänkö vielä rumien ihmisten parissa.

    Äänestä

  • tämä On kirjoitti:

    vain heikkoitsetuntoinen nainen jolla on surullinen lapsuus alistettuna ja köyhyydessä takana. Lisäänkö vielä rumien ihmisten parissa.

    Oi, miten mahtava psykologinen analyysi! Olet nero!!! Oletko oikein alan ihmisiä? Miten mahtavaa tarkkanäköisyyttä!!! Olet aivan oikeassa, mutta kuinka saatoitkaan tietää?????

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Oi, miten mahtava psykologinen analyysi! Olet nero!!! Oletko oikein alan ihmisiä? Miten mahtavaa tarkkanäköisyyttä!!! Olet aivan oikeassa, mutta kuinka saatoitkaan tietää?????

    seksongelmainen joka välillä nikinkin kanssa aiheesta puhuu. Puhuu näytellen enemmän kun todellisuudessa asioista ymmärtää. Luulet pyörittäväsi miehiä, mutta tässäkin ketjussa on selvästi nähtävissä se, ettet onnistunut tälläkään kertaa. Opettelisit olemaan se mitä oikeasti olet äläkä heittäydy saappaisiin jotka eivät sovi sinulle.

    Äänestä

  • olla se sama kirjoitti:

    seksongelmainen joka välillä nikinkin kanssa aiheesta puhuu. Puhuu näytellen enemmän kun todellisuudessa asioista ymmärtää. Luulet pyörittäväsi miehiä, mutta tässäkin ketjussa on selvästi nähtävissä se, ettet onnistunut tälläkään kertaa. Opettelisit olemaan se mitä oikeasti olet äläkä heittäydy saappaisiin jotka eivät sovi sinulle.

    En ole. Minulla ei ole seksiongelmia. Eikä minua kiinnosta kuin tämä yksi maailman paras mies.

    Äänestä


  • Marie-Cecile kirjoitti:

    nämä huonosti naisia kohtelevat kylmät narsististyyppiset miehet ovat sitten niin hurmaavia.

    (*bullshit*)

    Miksi sitten useimmat naiset hakeutuvat sellaisten seuraan? Ihan oikeasti kiinnostaisi tietää.

    Äänestä

JA NÄYTTÄÄ JA ON YHTÄ HYVÄ KUN TUO KUVAELMASI,,VÄRILLÄ NÄÄS EI OO VÄLIÄ!

Äänestä
  • Värillä ON väliä!!! Tumma, komea mies vain voi olla satujen unelmien prinssi ja miesten aatelinen.

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Värillä ON väliä!!! Tumma, komea mies vain voi olla satujen unelmien prinssi ja miesten aatelinen.

    mitä siihen sanot,just tuollainen kuvailemasi mutta vaalea.

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Värillä ON väliä!!! Tumma, komea mies vain voi olla satujen unelmien prinssi ja miesten aatelinen.

    oletko oikeesti niin pönttö kuin täällä yrität esittää?

    Äänestä

maksaa unelma prinssille seksipalveluista?

Äänestä

Hyvä ?

Komea, urheilullinen, plaa, plaa plaa, mun saumat ainakin sit kyrvähti varsinkin ku mitään potkuleilipeliä en suostu pelaamaan.

No toisaalta tuollaista ja tuon ajatusmallin omaavaa kottaraista en edes koskisi joten !

Äänestä
  • Sinä olet mursuviiksinen möhömaha pedofiili Oulun yläpuolelta. Tiedän sinut!

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Sinä olet mursuviiksinen möhömaha pedofiili Oulun yläpuolelta. Tiedän sinut!

    Sinä nyt et näytä tietävän mistään mitään !

    No, sulla ny ei näytä olevan muuta tekemistä ku provoilla näillä sivuilla ?

    Äänestä

  • Hossi kirjoitti:

    Sinä nyt et näytä tietävän mistään mitään !

    No, sulla ny ei näytä olevan muuta tekemistä ku provoilla näillä sivuilla ?

    Ei minulla olekaan muuta tekemistä.

    Terveisin
    Emmanuele

    :D

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Ei minulla olekaan muuta tekemistä.

    Terveisin
    Emmanuele

    :D

    mene nyt sinne aiheeseesi kuuluvalle sivustollesi leikkimään pikkupimatsu

    Äänestä

  • tiesi jo moni kirjoitti:

    mene nyt sinne aiheeseesi kuuluvalle sivustollesi leikkimään pikkupimatsu

    alkaa ottaa pattiin nämä riehuvat lutkat

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Ei minulla olekaan muuta tekemistä.

    Terveisin
    Emmanuele

    :D

    Tuo minun nimissä kirjoitettu "Emmanuele" se en ollut minä, joka kirjoitin!

    Äänestä

Niin, mitä tarjottavaa sulla sitten tälle älyttömän komealle miehelle on? Tuollaiset miehet mitä "ominaisuuksia" luettelit, jättää sut kyllä aika äkkiä ns. lehdelle soittelemaan.

Äänestä
  • Tarjottavaa on tietenkin kaunis ulkonäkö, johon hän alunperin mieltyikin, yleinen seksikkyyys, aito rakkauteni ja palvontani häntä kohtaan, kykenevyyteni niin kevytmieliseen hauskanpitoon kuin älyllisiin keskusteluihin, se että lohdutan ja kuuntelen häntä hänen ollessa pahalla mielellä, varaukseton ihailuni ja uskollisuuteni häntä kohtaan, oikkujensa sietäminen ja sen tiedostaminen, että kanssakäymisemme on hänen hallinnassaan ja sen hyväksyminen. Eli toisin sanoen olen kaunista, silmää miellyttävää seuraa, joka on miehelle sitä mitä hän kulloinkin tarvitsee.

    Äänestä

olet oivaltanut kaiken sen alentavan mitä miehet yleensä naisista sanovat, ja onnistunut kääntämään sen toisin päin. Hyvähyvä!!!
Äijät ovat ihan raivona.
Tällaista skeidaa naiset saavat aina osakseen.

Äänestä
  • "Tällaista skeidaa naiset saavat aina aikaan?"

    Tottahan se on...

    Äänestä

  • niin siisti provo... Jos& kun tuo olisi provo ( en todellakaan jaksa/ halua lukea koko keskustelua), olis pakko melkein vetää johtopäätöstä ainakin jonkinasteisesta katkeruudesta. Luulen sitäpaitsi, että tossa on ainakin osatotuutta ap:n ajatuksista.

    Vähemmän provoja, thanks! Enemmän aitoa keskustelua, toiv.

    Äänestä

  • tiedä, onko kirjoitti:

    niin siisti provo... Jos& kun tuo olisi provo ( en todellakaan jaksa/ halua lukea koko keskustelua), olis pakko melkein vetää johtopäätöstä ainakin jonkinasteisesta katkeruudesta. Luulen sitäpaitsi, että tossa on ainakin osatotuutta ap:n ajatuksista.

    Vähemmän provoja, thanks! Enemmän aitoa keskustelua, toiv.

    Ei ole provo vaan todellisuutta. Juuri näin, kuten ajattelen ja mitä tapahtuu. Onko se niin vaikea uskoa ettei kaikki ole provoa. En jaksaisi provoilla. Yleensä se on vaan hassua kun kirjoitan jotain omasta elämästäni tai ajatuksistani niin kukaan ei usko niiden olevan totta. Tosi kummallista!

    Äänestä

  • Prinsessa Huora kirjoitti:

    Ei ole provo vaan todellisuutta. Juuri näin, kuten ajattelen ja mitä tapahtuu. Onko se niin vaikea uskoa ettei kaikki ole provoa. En jaksaisi provoilla. Yleensä se on vaan hassua kun kirjoitan jotain omasta elämästäni tai ajatuksistani niin kukaan ei usko niiden olevan totta. Tosi kummallista!

    vaikea uskoa, että olisit oikeasti kiinnostunut kylmistä ja narsistisista miehistä.;) Mä tuolla ylempänä pikkusen täteilin sulle (puudelipermanentti ja Ecco- sandaalit etc...), eli en ajatellut juttuasi yksinomaan provoksi. Ymmärsin asiasi kyllä.

    Kuule: narskut on yleensä huonoja sängyssäkin, ainakin pitkässä juoksussa.;) Jättäisit edes sen (narsisti)kriteerin pois.

    Äänestä

ja sitä rataa :D

Äänestä

Joskus on tosin vaikea erottaa elävä provo ja aito bimbo toisistaan... vaikutat ensimmäiseltä.

Äänestä

fantasia. Mutta se ei toteudu koskaan. Sinulle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Prinsessa Huora kirjoitti:

Ensinnäkin, miehen täytyy olla komea, kuin satujen prinssi. Huomioiden ihmisten lukumäärän on hämmästyttävää, kuinka älyttömän harvinaista on nähdä oikeasti erittäin komea mies. Oikeasti tosi komeita on hyvin vähän. Eikä komea ole sellainen kuin usein mielletään jos tyyppi on vähän sinne päin tai ei nyt ihan perseen näköinen. Minulla on hyvin kriittinen maku eikä mielestäni oikein komeita ole paljon ollenkaan olemassa.

Minun unelmamieheni on miesmallin tasoinen.. tumma ( siis oikeasti tumma, kuin italialainen ), pitkä 185-190 , päivittäin salilla treenaava , pelaa jalkapalloa ym urheilua, varakas jolla omaisuutta, iältään 30 , akateeminen tai korkeakoulututkinto, johtavassa asemassa , sivistynyt , maailmaa nähnyt (asunut ulkomailla), seksuaalisesti intohimoinen , erittäin älykäs jne.

Ja miehen luonne.. kun muuten on edellä kuvatunlainen niin luonteeltaan myös MIES eli voimakastahtoinen, periksiantamaton, tietää tasan mitä haluaa, itsepäinen, rohkea ei pelkää mitään, saa olla naisestaan mustasukkainen, puolustaa naistaan ( raamikas = turvallinen )..

Tietynlainen narsismi ja "vaikea" luonne on kiehtova ja kiihottava. En pidä liian yksioikoisista, ennalta-arvattavista ja kilteistä miehistä.

Tiettyyn rajaan saakka komea, raamikas, narsistinen, kylmähkö ja seksuaalisesti alistava mies on kiihottavin. Kuvaamani kaltainen mies kaikkine luettelemineni ominaisuuksineen saa pitää minua palvelijattarenaan ja orjuuttaa seksuaalisesti, koska yksinkertaisesti hän on miesten aatelia, satujen prinssi, jota parempaa ei maailmasta voi löytyä ja jos hänenlaisensa nainen saa omakseen niin pelkästä onnesta ja autuudesta häntä palvelee kuuliaisesti ja ottaa vastaan nöyrästi myös hienoisen ruumiillisen kurituksen ja herransa seksuaaliset, rajut, oikut.

Tavalliset kalpeat, siannahkaiset, pullamössömiehet ja pojut valjuine luonteineen, vailla tasokkuutta sopivat lähinnä vain prinsessan palvelijaksi, rahan antajiksi, niskojen hierojiksi ja seksiä heidän kanssaan EI harrasteta (yäääkk!)

Prinsessat ja prinssit on luotuja tosilleen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu