Käy ja sammuu

Aamulla kun käynnistää eikä paina kaasua Ducato 2l jdt 2003 käy pari senkkaa ja sammuu. Käynistää uudestaan ja painaa samalla hieman kaasua niin lähtee ihan normaalisti käymään. Onkohan joku paikka tukossa vai mikä on vika?
1353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

toinenvaihtoehto on naftapumppu. ei saa "löpöä"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rugato kirjoitti:

Aamulla kun käynnistää eikä paina kaasua Ducato 2l jdt 2003 käy pari senkkaa ja sammuu. Käynistää uudestaan ja painaa samalla hieman kaasua niin lähtee ihan normaalisti käymään. Onkohan joku paikka tukossa vai mikä on vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu