huulikoru

milloin voin vaihtaa huulilävistykseen toisen korun?
otin tän pariviikkoo sitten, eikä oo kipee tai turvonnu enää
1241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

nooh,mä en oo vaihtanu korua,mutta pallon oon =)
eli tuota..sillon ku ei oo kipeenä? se riippuu itestä miten sitä hoitaa.. mulla on ollu nyt jotain 2-3kk nii kylhän mä saisin jo sen vaihtaa :) eli siin ajas kai?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:-P kirjoitti:

milloin voin vaihtaa huulilävistykseen toisen korun?
otin tän pariviikkoo sitten, eikä oo kipee tai turvonnu enää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu