Vihaatko?

niin miksi vihaat?
4373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olen aina rakastanut naisia, mutta en ole saanut mitään vastakaikua. ehkä olin liian kova kun piti olla pehmo, ehkä liian pehmo kun piti olla kova. nyt olen 27 vuotias poika, eikä tätä menetystä helposti korvata. naiset haistakaa vittuja nussikaa keskenänne koska minä olen oppinut olemaan ilman

Äänestä

Se on aivan ylimainostettua

Äänestä

en kyl muista mistä se sai alkunsa

Äänestä

Vihaan Bioshockin mouse acceleraatiota jota ei saa pois päältä ja joka pilaa muuten niin hienon pelin ja tekee siitä käytänössä katsoen pelikelvottoman.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jos vihaat kirjoitti:

niin miksi vihaat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu