tietäskö kukaan voiko ennustajilta saada tietoon jos kumppani on pettänyt tietäähän ne muitakin asioita.
ennustajalta tietoa?
rakel
6548
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Uskotko todella ennustuksiin tms.?! Kyllä siinä varmaankin niin käy, että ennustus alkaa helposti toteuttaa itse itseään. Jos sinulle ennustetaan petollista kumppania, niin alat epäluuloiseksi ja kumppani kyllästyy käytökseesi. Niinpä hän ajautuu pettämään sinua oman epäluuloisuutesi takia.
Ennustajat nauravat ittensä kuoliaaksi, kun ihmiset pistävät rahansa mokomaan turhuuteen. Ne ei tiedä mitään sellaista, mitä et itse jo tietäisi. sitä paitsi niihin jää koukkuun, pitää olla yhtenään kyselemässä tulevaisuudesta.
Tulevaisuutesi ehdit nähdä muutenkin!!
Itse soitin kerran ennustajalle. Puhelun hinnaksi tuli 10min (lyhyemmällä puhelulla ei olisi ehtinyt) N.20 e Ensimmäinen ennustaja kyseli johtolankoja ja sitte kertoi minulle kuinka onnellisessaa parisuhteessa elän. (ei pidä paikkansa) Puhui joutavia ikään kuin joku psykiatri tai parisuhde neuvoja. Ennustamisesta ei merkkiäkään.
Seuraava puhelu saman hintainen ja suunnilleen samat jutut. Jos epäilet miehesi pettävän ja haluat siihen varmistuksen ennustajalta, niin uskon, että hän varmastisinua pettää, muutoin et sitä noin vahvasti epäilisi. Toisen pettämisen useimmiten huomaa, sitä ei vain halua hyväksyä ja sille etsii tekosyitä, siis menoille ja pettämiselle. Asntaa itsensä uskoa että kyse on jostain muusta kuin pettämisestä. Tsemppiä.
sen, että joiltai voi kusettaa satoja tuhansia rahaa.
Kyllä minäkin pystyn senomaan sulle nin ympäripyöreitä asioita, että joku niistä käy toteen. Jotkut ei tietenkään käy, mutta eihän niitä ny enää muistella kun se tumma mies käveli kadulla vastaan!
Minä soitan ennustajille, yritän kyllä lopettaa tavan. Mutta, kun olen saanut niin paljon apua heiltä, että aina kun umpikuja on vastassa, varmistan heiltä suunnan.
Epäilin koko kevään mies ystäväni juttuja. Kaikki
oli sinällään hyvin, rakkauskin muka kukoisti.
Minulla oli vain outo tunne ja epäilyt kasvoivat ihan pienistä asioista. Ennustajat sanoivat,
huom.kaikki, että miehesi ihan selvästi pettää.
Ja kehoittivat penkomaan asioita. En halunnut uskoa, mutta päätin penkoa. Ja vahingossa yks aamu sain selville ystäväni sähköpostin salasanan ja todellisuus aukesi. Mieheni oli suoraan luotani mennyt toisen naisen luo. Hän etsi aktiivisesti deitti palstoilta uutta ystävää ja huom. nuorta ja kaunista (olen itse yli 40v). Ja koko ajan hän minulle oli puhunut ikävästään ja aikoi muuttaa luokseni kesän alussa.
Että sellaista. Niin ennustajat kuin enkelitkin olivat apunani. Sain petollisuuden selville ennenkuin olin ottanut hoiviini pettävän, pikku hiljaa alkoholisoituvan valehtelijan.
Ja hox on ennustajia ja ENNUSTAJIA....
voi erehtyä.. Luotan ennemmin naisen vaistooni ja viehätysvoimaani.