Hemmetti kun tämä Suomi on niin pieni maa. Valitsi minkä tahansa deittisivuston tai gallerian niin samat tyypit hengailevat kaikista ja useimmiten samalla nimimerkillä, kuvalla ja kopioidulla tekstillä. Samat tyypit tulevat aina vastaan.
Myös minäkin, jos toimisin aktiivisesti...
Ei ihme, että "uudet" ihmiset täälläkin ihmettelevät nettideittailun kummallisuuksia ja haasteita. Monet ovat olleet täällä jo vuosia.
Myös minäkin, jos toimisin aktiivisesti...
Ei ihme, että "uudet" ihmiset täälläkin ihmettelevät nettideittailun kummallisuuksia ja haasteita. Monet ovat olleet täällä jo vuosia.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyllä,
Samat tyypit kaikissa
nettedeittipalveluissa , 4 kk kokemusta ja he ovat joka paikassa. barissa, ravintolassa.Mistä saisin kunnon miehen???
Samat miehet pyörii todellakin kyseisissä paikoissa.
En tiedä mistä hänet löytäisi, kohtaisi.
Ystävä ehdotti että, leppämetsään ja sieltä sopiva puu, josta kuorii mieleisensä, punakanhan siitä kyl sais, ihmisen värisen;mut kun ei siinä karahkassa ole henkeä, niinkuin suurimmassa osassa näis suomi 24h pojissa ;)
Kovaa kyl sais ja aina kun haluis;)
Yx yhteen käy leppämetsä tai treffipalstojen pojat.
Kyllä se kohtalo vielä niin sinulle, minulle kuin ystävättärellenikin miehisen miehen tuo:=)
Ja näitä kommentteja kirjoittavat naiset, jotka itse ilmeisesti
pyörivät jokaisessa nettideittipalvelussa :)
Jos mies tekee niin, se on säälittävää, mutta ei toki naisen kohdalla?