Kyllä, rinnoista on puhuttu tällä palstalla runsaasti. Mutta millaiset ihannerinnat sitten ovat(koko)?
Rinnat
simone
72383
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pienet on sievät, mutta isot ovat vielä sievemmät ja ihanan seksikkäät.
Miesten mielestä C-kuppi, naisten mielestä B.
aiemminkin sanonut, niin ei se koko vaan se muoto ja sopusuhtaisuus kroppaan nähden.
Pienellä naisella voi olla A-tai B-kuppikoko ja isommalla naisella sitten C-kuppikoko tai isompi, kunhan on kroppaan nähden sopusuhtaiset.
Pahin on turbulaariset rinnat (olikohan tuo oikea termi) tai sitten mallia "rukkaset".
Naisten rinnat ovat aina arvostelun kohteena, mutta miksei koskaan arvostella miehen kalua?? Tykkääkö naiset pitkästä, paksusta, kaarevasta, suonikkaasta????
T.Ei lihava C-kuppinen nainen
täältäkin löytyy jopa ihan oma palsta aiheelle. "Onko koolla väliä" mutta eipä ole naisten tisseille omaa osastoa. Sitäpaitsi itsehän naiset jatkuvasti kyselevät tisseistään kun ovat niin epävarmoja kroppansa suhteen.
Varmaan siks, että naisten rinnat näkyy vaatteiden läpi ja miesten munat hukkuu housuihin.
Ja varmaan siksi myös, että miehet pitää naista esineenä vaikkeivat sitä tunnustaisi.
T: Lihava d-kuppinen nainen
vaikka itse olen nainen ja ihan tyytyväinen omiini! Ja jos joku tyttökalenterin typykkä työpaikan seinällä killuu, niin kyllä todellakin katson sen tissit!!!! Ja moneen kertaan ja joka kerta ainakin tänä vuonna kuun vaihtuessa on vain voinut ihailla!!! Ne on niissä kuvissa niin hyvän mallisia ja kokoisia rintoja!!! Ja yleensä koko kroppa on ihan unelma ja kasvotkin siinä mukana!! Että voi voi. ON vaan kiva katsella ja ajatella, että ihanaa, kun on ihanaa. Ja vaikkei itsellä ehkä ole niin ihanaa, niin on kuitenkin oikein kivat ja seksikkäät...ja jos ei siltä tunnu, niin hyvät kaarelliset tukikupit törröttimille, niin johan tuntuu muoto pullealta ja povi ponnekkaalta!!!!