Uskomatonta!!

LeiLei

Löysin mukavan tuntuisen ja komean jne miehen tätä kautta. Oli lihaksia ja harrikkaa ja hyvää työpaikkaa. Kuvakin näytti ihan ok. Kirjoittelimme ja hän kertoi olevansa yksinhuoltaja. Vaimo oli vain tuijotellut peiliin ja hän heitti sen ulos. Asuu kuulemma nykyään mallina jossain ulkomailla eikä hän pidä siihen mitään yhteyttä.
No okei ei siinä mitään ajattelin ja ihmettelin että ompa siinä äiti kun hylkää pienet lapsensa noin vain. Tekstailimme miehen kanssa ja sovimme tapaamista. Kysyin olisiko hänen mitenkään mahdollista saada lapsia hoitoon joskus jos tapaisimme. Juu kyllä se lasten äiti niitä hoitaa. Siis häh? anteeksi kuinka mutta eikös se lapsen äiti ollut siellä ulkomailla mallina? juu on mutta on juuri nyt Suomessa ja hänellä on oikeus nähdä lapsiaan. On toki ja ymmärrän kyllä sen mutta kun se vielä pari päivää sitten asui ulkomailla ettekä pidä mitään yhteyttä. Juu en pidäkään mutta kyllä se ne lapset hoitaa. Ahaa juu...hhmmm...
Mietin että mikä tässä ei pitänyt paikkansa kun kohta tuli viesti että missä olet. Vastasin rehellisesti että mietin vain että oliko jotain muutakin mikä ei ehkä pitänyt kertomuksissa paikkansa.
Tuli vastaus: kuule juu ei tartte miettiä enää! Mä en voi sietää enää tollasia paskanjauhajia ja hänen asioihin puuttujia. Ahaa jaahas että ei olis saanut edes kysyä....selvä.
Hän olis kuulemma halunnut mun kanssani enemmän mutta kun heti aloin riitaa haastamaan niin seuraavaksi pistää ilmoitukseensa että haetaan vain seksiseuraa. Ja olihan se kuulemma hyvä että mun luonteeni tuli nyt heti selväksi!!

Että minun luonteeni??? Tässä kohtaa leikkasi kyllä minullakin kiinni. Hän puhui asiat ristiin ja sitten päivitteli minun luonnettani!! Anna mun kaikkeni kestää!!
Että tällainen tapaus tällä kertaa ja jos luoja suo niin ei ikinä enää tämä ihminen törmää tuollaisiin narsisteihin.

5

598

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Huh huh.

      USKOMATONTA.

    • se se se

      Varattu mies vailla sitä yhtä. Oli varmaan paljon muuta mitä jätti kertomatta tai valehteli. Hyvä kun eroon pääsit.

    • fsdfsdfsfsd

      Mitä tästä opimme. Älä kuolaa niille lihaksille ja harrikoille, vaan koita tutustua ihmiseen.

    • Niin surkealta

      feikiltä kyllä vaikutti tuo kuvailemasi profiili, että herää kysymys millä järjellä edes nainen on tuohon mennyt haksahtamaan. Varmaan jo kastematokin olisi tuon feikiksi haistanut.

      Mut, kun oli lihakset, harrikka ja hymyilikin kuvassa eikös juu. HAH HAH HA!!!!

    • Uskomatonta!

      Tässä on se että ihmiset vastailee yli 10 vuotta vanhaan viestiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      10
      2898
    2. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      39
      2527
    3. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      38
      1393
    4. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1330
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1211
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      40
      959
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      124
      853
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      32
      786
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      27
      635
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      58
      596
    Aihe