Sattuu minne sattuun

IHA OUTOA!

Miten on mahollista, että ku joku puhaltaa mun niskaan, kuivaa mun hiuksia tai jotain sellasta, niin sattuu alaselän oikealle puolelle.

Parturissa jos pestään hiuksia ni iha tuskaa olla paikoillaa.

Mikä vikana?!
2261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

puhaltaa niskaan - alaselkään koskee! Jasinäko istut paikallasn vai?

Muissa asoissa tutkaile niskan, hartioiden, ja selän lihaksia. Ehkäpä syy löytyy sieltä.

Kampaajan tekemät pesut olen jättäyt jo aikaa sitten niskakipujen vuoksi.

Äänestä
  • Siis esim. jos kuivaan hiuksia hiustenkuivaajalla niskan läheltä, niin alaselän oikeaan reunaan alkaa koskemaan.

    Moent ovat miettineet, onko minulla jokin hermo, joka menee niskasta alaselkään..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


DP- kirjoitti:

IHA OUTOA!

Miten on mahollista, että ku joku puhaltaa mun niskaan, kuivaa mun hiuksia tai jotain sellasta, niin sattuu alaselän oikealle puolelle.

Parturissa jos pestään hiuksia ni iha tuskaa olla paikoillaa.

Mikä vikana?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu