Tämän pv:n positiivinen Venäjä

Vaalimaa, rekkajono 52 km
Nuijamaa, rekkajono 22 km
Imatra, rekkajono 14 km
2123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

akkunan alla On siinä hyväkin puoli, kun ei enää Altiaan tartte kontata, vaan noutohomma tuosta akkunasta.

Äänestä
  • Ajatella! Ei mene kallisarvoinen materiaali edes venäjälle asti, vaan jää suomeen!

    Tänä päivänä rekkaliikennettä on vaan niin maan helvetisti, etteivät kaikki pysty menemään samaan aikaa tullista läpi. Kyllä ne venakot siellä kovasti tekevät töitä vaikka saattaa näyttää toiselta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mahdollisuus: kirjoitti:

Vaalimaa, rekkajono 52 km
Nuijamaa, rekkajono 22 km
Imatra, rekkajono 14 km

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu