Tälläistä

Itse kun vapaana naisena välillä käyn juttelemassa noissa Chat huoneissa,esim. sexbaarissa ja muissakin .Oletteko te varatut naiset ja miehet ollenkaan tietoisia,että teidän puolisonne voi siellä vonkailla seksiä ja usein:=D??? Varattuja alkaa oleen jo Chatteissa tosi paljon!!???
3388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • sehän vasta hupaisaa olisi, jos vonkais jonkun chatista ja tavatessa paljastuisi että hän onkin puolisosi!

    Äänestä

  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... kirjoitti:

    sehän vasta hupaisaa olisi, jos vonkais jonkun chatista ja tavatessa paljastuisi että hän onkin puolisosi!

    Onpas kuule niinkin käynyt:=D Molemmat olivat Chattailleet työpaikoilta pvällä ja sitten tapaamiset sovittu :=D Jatkon varmaan kaikki arvaa:=D!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ois.. kirjoitti:

Itse kun vapaana naisena välillä käyn juttelemassa noissa Chat huoneissa,esim. sexbaarissa ja muissakin .Oletteko te varatut naiset ja miehet ollenkaan tietoisia,että teidän puolisonne voi siellä vonkailla seksiä ja usein:=D??? Varattuja alkaa oleen jo Chatteissa tosi paljon!!???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu