Trollheim's Grott

Mistä vois ladata Trollheim's Grottin demon "Kalt, Trist, Sorg och Död"? Mieluiten ilmaiseksi.
5553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

osta ne

Äänestä

Osta levy saatana. Sillä levyjen lataamisella joudut vankilaan ja kuolemantuomion ja kuoleman jälkeen alimpaan helvettiin.

Äänestä
  • tulee ja lyö pääkallomerkin leukaan!

    Äänestä

  • Jos et lukenut tarkkaan, niin sanoin DEMON, joita ei saa mistään kaupoista ostettua, koska ne ovat nauhoitteita jotka bändi tekee ennen kuin saa levytyssopimuksen.

    Suomessa ei saa kuolemantuomiota.

    Äänestä

  • Holy fungus kirjoitti:

    Jos et lukenut tarkkaan, niin sanoin DEMON, joita ei saa mistään kaupoista ostettua, koska ne ovat nauhoitteita jotka bändi tekee ennen kuin saa levytyssopimuksen.

    Suomessa ei saa kuolemantuomiota.

    purasee vielä persauksista. Siihen voi kuolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Holy fungus kirjoitti:

Mistä vois ladata Trollheim's Grottin demon "Kalt, Trist, Sorg och Död"? Mieluiten ilmaiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu