Venytys-korviksesta kyselen

Tuli tässä vain mieleen, että minulla kun on tällä hetkellä 4x perinteistä korvalävistystä per korva, niin pystyykö noiden alimpien tilalle söhäisemään venytykset vielä? Siis että niitä tämänhetkisiä otetaan pois sen verran kun tarve vaatii ja venytys sitten siihen?

Paljonko venytys korvis keskimäärin maksaa?
2300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulla on 3 peräkkäin ja aloin nyt venyttää ekoja... luulis mahtuvan.. No ite tilasin netistä selasen.. no ei se nyt spiraalikaa oo, mut sen tapanen, ja se makso 13e.. saahan niitä vähä halvemmalla, esim sain 3mm renkaan 2eurolla..

Äänestä

nii... tohon ekaan en osaa sanoa, mutta hinta:
ite maksoin uutena liikkeestä 5€ blackspiral:sta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AlbinoRaven kirjoitti:

Tuli tässä vain mieleen, että minulla kun on tällä hetkellä 4x perinteistä korvalävistystä per korva, niin pystyykö noiden alimpien tilalle söhäisemään venytykset vielä? Siis että niitä tämänhetkisiä otetaan pois sen verran kun tarve vaatii ja venytys sitten siihen?

Paljonko venytys korvis keskimäärin maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu