Rakastan puolisoani kylla, mutta tiedan hanen koko ajan tekstittelevan edelliselle tyttoystavalle. Heidan suhde loppui rajusti neidon paatoksesta, koska han loysi rikkaamman rahoittajan.
Jostain kumman syysta tama vosu edelleen tuntee tarvetta olla viesteissa siippani kanssa (joka on edelleen enemman kuin innokas)
- taitaa olla paras, jos annan heidan hukkua omaan himoonsa, koska en taida enaa haluta hanta takaisin - dippaa vaan...
Elama on lyhyt ja viime metreilla en paskiasia halua nahda.
Mita mielta olette?
taalla jumissa
3
650
Vastaukset
niin, kyllä aikuisen miehen täytyy ymmärtää että kaikkea ei voi saada.joko sinä tai hän?
tietääkö miehesi että tiedät viesteistä ja tekstailuista...? ja kuinka kauan edes olette olleet yhdessä?ja sitä vielä että minkäköhän laisista viesteistä on kyse...?jos onkin ihan viatonta kuulumisien kyselyä?
- Eikö kyseessä
mielestäsi voi olla aito tosi rakkaus heidän välillään?
Olet katkera ja kateellinen, siitä kertoo nimittely vosuksi ja puhe rikkaammasta rahoittajasta.
Hyi sinua ja kielenkäyttöäsi! Niele ylpeytesi ja myönnä tosiasiat!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa3259065Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat835618Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur3335130SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden723571Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä33012Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal602406Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,42352Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr72288- 1132256
TTP avajaiset
Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja402153