Julma-henri & Syrjäytyneet - Al Qaida Finland BIISILISTA!

90250-akka

Oon yrittäny penkoa vaikka mistä, googlettanu, AQF:n ja ähkyrecordsin sivvuilta ja ties mistä ja en oo löytäny Al Qaida Finland-levyn biisilistaa eli jos joku tietää,ni laittakoon tänne tai jos jossain nettiosotteessa näkkyy,ni linkkiä vaikka sinne. Kiitos todella paljon jo etukätteen!

2

1844

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • napero---

      171205 ft.D-Mon
      200306
      020706
      170306 ft.Davo,Petos,Pikkupiru
      100606
      240306 ft.Asama
      121206
      070206
      040606 ft.Steen1 & Junior Lopazz
      150406
      091006 ft.Kemikaali-Keijo
      020107 ft.RehDogg & Laineen Kasperi
      010706 ft. Huilumies
      120107
      201206 ft: Rauhantekijä
      240107

      • Jay Lennon

        Julma-Henri on valehtelija ja omahyväinen, joka on itse oikeassa elämässä samanlainen, mitä muka vastustaa biiseissään.
        "kaikki köyhät ovat hyviä" Henri kusettaa itse rahaa köyhiltä kavereiltaan, jotka nostivat hänet pinnalle.
        haastattelussa Henri puhuu "bändistään" ja "musikistaan",vaikka bändi on oikeasti lahjakkaan muusikonbändi, eikä henrillä ole ollut säveltämisessä osaa eikä arpaa. henri ei ole sitä mitä hän haastatteluissa ja biiseissään antaa ymmärtää, vaan hän on ahne, kuten yrityspamput, joita hän niin kovasti sättii.
        On hyvä,että hän pitää naamaria päässänsä keikoilla, koska saisi pataansa pahasti, koska ihmiset ovat alkaneet huomata, että koko henrin "maailma" on pelkkää kusetusta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      299
      4840
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      138
      3099
    3. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      54
      3032
    4. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      33
      1580
    5. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1272
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1209
    7. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      12
      1042
    8. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      78
      1031
    9. Paskalaista valokuitulakiin

      Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais
      Maailman menoa
      52
      1009
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      1001
    Aihe