mä sua niin paljon ajattelen että pääni halkeaa ja aivoni sulaa.. mutta ny se on loppu... älä tuu enää sekottaan päätäni enempää. lopetan viestittelyt ja sähköpostit osaltani ja annan sulle rauhan. tarvii varmaan vaihtaa myös työpaikkaa etten sekoa tunteitteni pyörityksessä kun en sua voi saada. hyvää loppuelämää :(
MIES
plikka vaan
31085
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ettet vaaan luule..
Heipä hei kedon kukka,
Hipsu varsi, kauno sukka.
Poskeas hipoo, housuin nukka.
Loppuko tää, ajan hukka.
Älä anna periksi viel.
Tapaat mut, uudestaan siel.
Hunajaa, vesi kiel.
Ei, enää suru miel.
Annan sinulle anteeksi. Voit toki vieläkin sada minut jos pyydät anteeksi töppöilyjäsi muiden miesten kanssa. Olen aina pitäväni mielessäin sut.
-Mies-
kun ei ole anteeksipyydettävää, siis en ole töppäillyt kenenkään kanssa, MIEHEN kanssa kyllä tekis mieli jopa töpätä... mutta töppäilköön ite oman tyttökaverin alun kanssa.. vaikka antaa MIES mun ymmärtää ettei siitä mitään tuu.. pitää mut otteessaan sillä..:( niin että ny loppu.