Vartijat tositoimissa ViruHotellissa.
Ratatuelle
15645
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Videopätkä suomalaisten suosimasta kasemaatista Cafe AMIGOSTA. Tervetuloa Eestiin!
ja näkyyhän se kuvassakin, hakkaaja on ravintolan henkilökuntaa, jopa vuorovastaavana. Siis oli ja irtisanottiin, kuten vartijatkin.
Kommunismin äpärälapset näyttivät parasta osaamistaan ja käsitystään palveluammatista.Hankalat asiakkaat viedään sivummalle,jossa heitä pahoinpidellään raa`ásti.Toimisikohan tämmöinen Suomessa..??
kuitenkin nuo edusta paremminkin Viron natonalisteja kuin kommunisteja. Pieksäminenkin sai alkunsa kielikysymyksestä. Venäläiset liikemiehet eivät osanneet tarpeeksi hyvin viron kieltä.
joko tsekkasit maisemia?
Ja mistä lähteestä?
Mikäli asiaa ei voida vahvistaa uskottavista lähteistä, kuivuu juttu taas tyypilliseksi venäläispropagandaksi.
Entäs jos pieksäjät olivatkin venäläisiä jotka pyörittivät hotellissa työnsä ohella omia huumebisneksiään ja löylyttivät ostajan pelotellakseen tämän maksamaan ostoksensa. Tämä olisi mielestäni jopa uskottavampaa kuin eräiden jo täälläkin kiihkoilemat: "virolaiset on natsifasisti-psykoja, uli uli uli".
Eiköhän ne tapauksen taustatkin tule ajallaan esiin.
auennut. En tiedä missä vika. Tämä oma koneeni jumittaa pahasti. Näennäismuisti liian pieni, mutta ei sekään auttanut, että lisäsin. Tässä on kaksi virustentorjunta ohjelmaa päällekkäin, eikä tuo NORMAN lähde pois millään. Taisi tulla operaattorin vaihdon yhteydessä, eikä minulla ole muka käyttöoikeutta. OMA KONE! Sulla taitaa olla selaimena joku Fire Fox, ei kai se vaikuta asiaan?
En ota kantaa heidän riitoihinsa. En enään ole liioin matkaillut kummassakaan maassa vuosiin. Ei natsaa, ei. Kreikka on minun mieleeni.
Hotellin henkilökunta. Ei kovinkaan paljoa venäläisiä. Huonoa johtamista? Lisätuloa johtaille huumeiden myynnistä?
http://uus.viru.ee/index.php?m1=7&m2=178&language=1#
sen auki, ensi viikonloppuna, kun menen töihin. Lähetän itselleni linkin sähköpostina ja avaan töissä. Se kone kyllä aukoo.
Mallia läheisen NATO liittolaisen toimista. Irakissa varmaan tuli opetettua.
Kyllä virolaiset oppivat nopeasti sodan käytännöt Irakista ja yleensä Natosta.
Onneksi kuulu Suomalaiseen Sokos-ketjuun, jotohenkilötkin suomalaisia. Tervetuloa suomalainen palvelu.
puhun suoi hoono, oltaisko kalereiat?
Anna mennä vaan, teet vain itseäsi naurettavaksi, et minua.