luulevat, että naiset pitävät sellaisista miehistä sen takia, että ovat olleet useiden naisten kanssa sängyssä piehtaroimassa?
Miksi monet miehet
Lumitarja
8442
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
vaan FAKTA, että valtaosa naisista kavahtaisi komeaa ja asiallistakin miestä, joka tunnustaisi olevansa esim. 30-vuotiaana vielä neitsyt. Perustan tämän ihan erääseen toiseen keskustelupalstaan, jonne naiset laittoivat asiasta kommenttia. Mies jolla olisi neitsyys vielä tallessa ei kelpaisi suurimmalle osalle naisista, koska he haluavat että mies "ottaa ohjat" eivätkä jaksa alkaa opettamaan sänkypuuhissa.
Miten nainen voi leikkiä mieliseksileikkiään eli kuollutta lahnaa jos mies ei ollenkaan tiedä mitä sängyssä pitää tehdä, ei mitenkään.
itse 'monen kanssa piehtarointi' kiinnostaa naista, päivastoin, mutta vaa'assa painaa ne tuhat muuta syytä niin paljon, että se muuttaa tilanteen toiseksi.
tykkäävät kisailla sellaisista miehistä ja kai todistaa itselleen, että kelpaavat ja ovat parempia kuin kukaan muu, ainoita jotka moisen herkkunamun pystyvät itselleen saamaan (ennen seuraavaa).
luulee?
Vaan pässi rupee elvistelemään seurustelukumppanilleen exillään.
esim, miesporukoissa, jotka sitten tietysti kantautuu viimein naistenkin korviin. Mitä kehumista siinä on, olen sitä aina ihmetellyt. YÄK.
Kannattais sitten varmaan etsiä miehes muista porukoista?
kiinnosta mitä naiset on jostain panotilastoista mieltä. ei se niille kuulu ja varsinkaan naiset mielipide ei kiinnosta