Hei! Onko kellään mitään ideaa, miten voin yllättää mieheni romanttisesti? Mistä miehet voisivat tykätä? Haluaisin, että yllätykseni kertoisi miehelleni, kuinka paljon hänestä välitän ja häntä rakastan... Tuleenko teille mitään muuta, vaikka jotain arkista, mieleen mistä miehet voisivat myös pitää?
Miehelleni romantiikkaa...
Nimetön
21427
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
hieman paljastavaa kaunista asua himmeässä valaistuksessa. miehillä on hyvä mielikuvitus ja paikat jotka eivät näy kiihottavat enemmän. tuo on aika yleistämistä mutta toimivaa.
yleisesti miehen aktiivisin aika seksuaalisesti on aamu sinnekin voisi kehitellä jotain kivaa..jos on aamu äreä lähesty ensin kahvikupin kanssa. (toimii välillä) kerran piilottelin kämppään lappuja joista ne oli kuitenkin helppo löytää ja kirjoitin joihinkin rakastan hymyäsi jne. yhdessä oli lupaus palveluksesta.
Mutta missä on hattiwatti? Kunhan edes yksi löytyisi:-)