Clean-tuoksu

Kurpitsainen

Moi! Joskohan jollain olis myytävänä Clean-tuoksu? Ei ollu Huuto.netissä enkä ole mistään löytäny. Tai jos joku tilaa ulkomailta tuotteita, tilaiskohan miullekin yhden putelin? On kuulemma ihanan raikas ja puhtaantuoksuinen. Kokemuksia?

7

1491

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Suomesta

      Ei saa Suomesta ainakaa vielä noita clean-tuotteita. Mutta Huuto netistä voi silloin tällöin löytää näytteitä myynnissä. Kantsii katsella!

      Tai jos joku kaveri esim. käy Tukholmassa niin sieltä saa.

      • gätlin

        Clean on aivan ihana tuoksu! Harmi kun ei enää myydä Suomessa...


      • tuoksulainen
        gätlin kirjoitti:

        Clean on aivan ihana tuoksu! Harmi kun ei enää myydä Suomessa...

        Cleania ei ole koskaan Suomessa myytykään.


    • kehuttu

      niin kertoisitteko minkä tyyppinen se on ? mihin voisi verrata?

      • mieleen tulee

        ehkä Sergion Donna-tuoksu. Tuo on kyllä sellainen puhtaan pyykin/huuhteluaineen tuoksu. Minulla on sitä perus Cleania Eau de toilettea, ja täytyy sanoa, että tuoksu katoaa todella nopeasti. Ehkä tuo parfyymi ois pysyvämpää.

        Jos mansikkanetistä tilaa, niin 45e on yläraja tullimaksuille, joten tilaa itse vaan. Postikulut on kuitenkin ilmaiset heillä.


      • nainenNAINENn
        mieleen tulee kirjoitti:

        ehkä Sergion Donna-tuoksu. Tuo on kyllä sellainen puhtaan pyykin/huuhteluaineen tuoksu. Minulla on sitä perus Cleania Eau de toilettea, ja täytyy sanoa, että tuoksu katoaa todella nopeasti. Ehkä tuo parfyymi ois pysyvämpää.

        Jos mansikkanetistä tilaa, niin 45e on yläraja tullimaksuille, joten tilaa itse vaan. Postikulut on kuitenkin ilmaiset heillä.

        onneksi asun rajan pinnassa eli haaparannalta saa clean tuoksuja,,niitä taitaa olla useampi eri tuoksuinen,ihan hyviä.


    • eleven

      Ruotsalaisesta nettikaupasta (www.eleven.se) saa tilattua tuota tuoksuna, vartalovoiteena etc.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      19
      3335
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      9
      2744
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2364
    4. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      41
      1659
    5. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      9
      1374
    6. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      41
      1281
    7. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      8
      1255
    8. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      52
      1203
    9. Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta

      Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule
      Sinkut
      258
      1080
    10. Apua pyydän

      Olen tyhmä, kun odotan, että mies lähettäisi viestin. Olemme kuitenkin väleissä ja viestejä on lähetelty. Minun aloitte
      Ikävä
      33
      1056
    Aihe