Täydellinen

71167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pari liikakiloa voisi kyllä karistaa. Muuten mukavan oloinen.

Äänestä
  • Vai pari liikakiloa!

    Herää pahvi, taidat olla homo.

    Äänestä

  • sopivan muodokas vartalo! Tosi hyvä!

    Äänestä

  • mitkä liika kilot!?!?!? jos painoindeksiä katsoo niin 1 siis 1 kilo "ylipainoa" jos toi teiniäiti tosta vielä laihtuis ni luurankohan se olis!!! ja eihän se ees näyttäny mistään suunnasta katsottuna pulskalta??? taik sit miulla on liikaa miinusta rilleissä!!XD

    Äänestä

"calm, persistent, responsible, honest, kind, loyal, elegant, communicative, sensitive, cheerful, optimistic, romantic, considered, responsible".

On siinä listaa. Ei voi pitää paikkaansa.

Äänestä

äärimmmäisen kaunis!

Äänestä

Täydellisen naisen käsitys on toki subjektiivinen, mutta itselläni siihen ei mahdu 19-vuotias YH-mamma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Na-nan-naa Nainen kirjoitti:

http://www.bride.ru/ph/htcgi/ladies/629/629244P1.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu