Onko niin että

kun kytken nanon koneeseen se ottaa kaikki tiedostot itunukselta? Miten voin valita ne tiedostot jotka haluan siirtää nanoon, riittäkö että poistan tiedoston edessä ruksi pois, niin ei sitten siirtyy nanoon automaatisesti. Miten voin ottaa kaikilta tiedostoilta kerralla ruksi pois?

kiitos
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tee iTunesissa soittolista, johon pistät ne biisit, jotka haluat iPodiin ja synkronoitaessa määrität, että käytetään tuota soittolistaa.

Näitä listoja voi olla useitakin, eri fiilisten mukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niina19 kirjoitti:

kun kytken nanon koneeseen se ottaa kaikki tiedostot itunukselta? Miten voin valita ne tiedostot jotka haluan siirtää nanoon, riittäkö että poistan tiedoston edessä ruksi pois, niin ei sitten siirtyy nanoon automaatisesti. Miten voin ottaa kaikilta tiedostoilta kerralla ruksi pois?

kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu