Joitakin naisia kiinnostaa aivan hirveesti varatut miehet. Onko se seksi sitten parempaa naimisissa olevan äijän kans? Vai johtuuko se siitä että on jännää tavata salaa ja paneskella mitä ihmeellisimmissä paikoissa? Saako siitä jotain kiksejä kun tietää että tekee kiellettyjä juttuja jonkun selän takana? Mitä ootte mieltä naiset ja miehet?
Sormus nimettömässä
kala
8678
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
luonteesta? johtuen niin silloin pitää tyrkyttää varatulle itseään hinnalla millä tahansa.
Ei se johdu ulkonäöstä tms. ettei "saa" omaa miestä!!!!!!!!
Mä en ainakaan edes halua ns. omaa miestä - ei olis aikaa sellaiselle. Nyt voi ottaa kenet haluaa, silloin kun ehtii ja haluaa ;-).
Only in your dreams!
Eikös se ole se naimisissa/kihloissa tai muutoin varattu mies joka tekee sillä pettämisellä elämästään mielenkiintoisempaa ja/tai hakee jännitystä.
naimisissa oleva ei jää nurkkiin notkumaan --osaa lähteä ajoissa kotiin, eikä roiku liikoja..
ukkomiehen kanssa eikä sen syvemmistä tunteista. Vaikuttaa, että on kahta koulukuntaa, niitä kakkosia, jotka vain panevat ja niitä jotka hehkuttavat sitä "sielujen sýmpatiaansa". Jotenkin minun on helpompi hyväksyä ja ymmärtää niitä pelkän seksin tarpeeseensa tyydytystä hakevat. Eivät halua riippakiviä elämäänsä, mutta eivät myöskään sotkeennu miehen ja vaimon keskinäiseen suhteeseen.
Kun miehet pettää kuitenkin, eikö se ole vaimollekin parempi vaihtoehto, ettei se vieras nainen halua muuta kuin seksiä?
aikamoinen helvetti, kun mies ei tiedä mihin suuntaan kiemurtelisi. Kakkonen saattaa pommittaa toisella puolella ja vaimo vaatii vastauksia oman elämänsä järjestämiseksi.
Kyllä siinä aika inhimillisiä kärsimyksiä on edessä ja mahdolliset lapset kärsii usein pahiten. Kyllä ne aistii ilmapiirin ja miehen ja vaimon välisen kuilun, vaikka asioista ei heidän kuullen riideltäisikään.
Jotenkin tuntuu, että ei noissa salasuhteissa ole voittajia, ainoastaan häviäjiä.