Jos raflasta haluu naisseuraa, niin ollaan kavereiden kesken havaittu sellanen homma, että kun me tullaan porukalla mesoten ja kovaäänisesti, mut kuitenkin hyväntuulisena ja sen olosena että elämä hymyilee, niin kumma kyllä alkaa tyttöset kummasti pörrätä ympärillä. Toimii joka kerta ja taatusti irtoo seuraa joka jannulle. En tiedä mistä johtuu, mutta näin vaan on.
No ainaki tää toimii!
Pete
92230
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
onko sulla muitakin yhtä älyttömiä olettamuksia?
...se sitten toimii?
Kokeiltu on jo lähemmäs 100 kertaa.
Ehkä joihinkin muijiin toi voiki tehota,mutta ei ainakaan muhun. Tiedä sitten minkälaisia muijia olet tuolla tekniikalla "hurmannut" tuskin mitään järjenjättiläisiä. Minä henkilökohtaisesti pidän miehistä jotka ovat mitä ovat eivätkä rehentele ja esitä mitään kingiä. Kyllä sitä terveen itseluottamuksen omaavat naiset kiertää tollaset pellet kauaa.
niin, että jotkut naiset vaan tykkää kovaäänisistä ja huonokäytöksisistä miehistä. Tai sitten haistavat helpon pokan. Mutta ilmeisesti et tuolla meiningillä muuta kun biletysseuraa haluakaan?
mutta oon kyllä rakastunut semmosiin enkä yhtään liiottele tossa sanassa, tosin tottakai semmoset fiksuina tyttöinä on jo vakisuhteessa tai naimisissa olleet joten en ole sellasta yrittänytkään iskeä. (enkä kertonut että rakastunut olen, olen mä nainut joskus naista jota varmaan olisin inhonnut mutta pillun ihmeitä tekevän vaikutuksen takia en sitten inhonnut vaikken erityisesti pitänytkään, mutta rakastunut olen vain toisten omiin. osan kohdalla vielä olisin varmasti tehnyt naiselle melkoisen palveluksen (jotkut kun jää tosi kamalien miesten kanssa yhteen vaiks loppuelämäkseen) jos olisin kertonut asiasta tai suoraan yrittänyt iskeä, mutteihan musta sellaiseen ole, kun tulee sitten tyhmänä ajateltua sitä miestäkin, vaikka mimmonen olisi)
Oman kultani löysin olemalla oma itseni ja mesoomatta kummemmin. Ja hän on samanlainen.
juu totta on. eli feikki päälle ja irtoaa. ihan sama onko kyseessä rasvainen vitsi automontun pohjalta vai jotain olevinaan hienostunutta, nainen on sen menestyjän perään, kunhan on (paikan ja kylän mukaan) suorat housut ja silitettu paita (tai farkut ja nahkatakki)
Niin on! jotenki sitä vaan innostuu enemmän! sama naistenki osalta! ku mennään "laumalla" mesomaan jonku jätkä-jengin luo niin varmaan saa jonku kainaloonsa! todellaki toimii!
Hei toimiiko joka kaupungissa vaiko vaan tietyissä mestoissa? Siinäpä kesäksi testiä.
Niin ja toimiiko 100% varmuudella aina.Dohkenen epäillä tuota. Onhan konsteja monia mutta ehkäpä ei sitä täydellistä 100% konstia, joskus pettää aina!