Eräs nuori mies tuli kerran luokseni ja kuvitteli saavansa, mutta joutuikin nukkumaan sohvalla, hah hah! Itse tosin nukuin hänen vieressään, mikä varmaan oli hänestä vielä raivostuttavampaa! Kjäh kjäh... Oppipa sekin mies että kaikilta naisilta ei saa!
Teki hukkareissun, vituttaakohan yhtään... hih hih
Teki hukkareissun, vituttaakohan yhtään... hih hih
Vastaukset 22
Vanhimmat
yksi kerta ole hukkareissu, mutta jos toisen kerran tulee sun luokse vain nukkumaan, niin voi puhua hukkareissusta.
että kuvittelee saavansa, maksaa taksin ja pääsee nukkumaan lattialle ilman peittoa =).
Se on melkein sama kuin nukkuisi lankulla
Mutta eipä tuo paljoa lohduttanut
Miksi menit nukkumaan hänen viereensä sohvalle, etkä nukkunut sängyssäsi?
Saatko siitä kiksejä?
Mä oon kerran kanssa nukkunut yhden naisen vieressä, kun siellä nukkui muitakin ja mua ainakin vitutti.
Toisen kerran nainen oli niin hermostunut, että taisi olla neitsyt, joten sanoin sille, että "tule nyt tänne vaan voidaan me nukkuakkin."
Siten nukuttiin, silloin ei muuten vituttanut edes.
Jäithän itsekin ilman?
mies koska sanot noin...
Jätithän sen myös ilman aamupalaa?
Nimittäin jos se oli ulkopaikkakuntalainen ilman hotellihuonetta niin sit sua on koijattu..
Mulla on pari kaveria jotka lähtee bailaamaan aina ties minne, eikä ne varaa ikinä yösijaa etukäteen.
tuo ei siis edes ollut ensi tapaamisemme.
Keitin kyllä kahvit aamulla.
yösijan yhdelle puolitutulle. Laitoin ihan soman pedin sille sohvalle ja tarjosin peräti öistä hiukopalaa. Toivotin hyvää yötä ja menin makkariin nukkumaan.
Aamuyöstä heräsin siihen että tyyppi yritti hipelöidä mua reidestä. Potkasta kajautin sen verran kovaa, että seinään tuli lommo kun tyyppi mäiskähti siihen.
Eipä ole senjälkeen näkynyt. Sitä tyyppiä, saati sitten moista vieraanvaraisuutta meikäläisen taholta...
ilmeisesti kaikin puolin ikävä immeinen oli kylässä. Tai sit vaan tyyppi joka piti saada ymmärtämään mitä "kaveri" tarkoittaa.
ja olen melkein aina herätessäni kiukkuinen, saati sitten tollasen herätyksen jälkeen.
oli p****n perässä eikä ymmärtänyt että olin kunnollinen nainen. Tai sitten luuli liikoja itsestään.
ettei tule nokka kipeeksi. Jos nimittäin olet jo antanut ymmärtää, niin syyllistyt pettämiseen, ellet ymmärrä antaa. Tästä saattaa olla seurauksena huimausta ja pahaa oloa ym. negatiivisia asioita ;)
muuten kuvittelevat saavansa? Ihmetyttää, sillä vaikka nainen käyttäytyisi ihan tavallisesti niin silti miehet saattavat luulla saavansa. Vai kokeilevatko he vain onneaan...
Mistä se sun luokse tuli ja miksi suostuit?
iskujuttu. Olimme tavanneet aikaisemmin jo, ja tällä kertaa olimme baarissa parilla drinkillä.
Miksi suostuin? Siis ottamaan hänet luokseni? Pidin hänestä ja olin alkoholin vaikutuksen alaisena.
ite pillu on vain puoliruokaa noissa jutuissa. Kavereilleen se on pannu sua peppuun 3 kertaa keittiön pöytää vasten :-)
milloin joku kommentoi jotain tuonsuuntaista. Mutta kuule, olen varma että ei ole sanonut kavereilleen mitään, ainakaan mitään tuollaista.
Olen kyllä monesti nähnytkin hänet tämän jälkeen (siis vain ohimennen), kaverit eivät tiedä.
Miehet ne aina luulevat noin kuten sinä... Koska luultavasti itse menisit levittelemään valheita.
siinä tapauksessa varmasti aamulla vain tyytyväinen..?
Ei ollut varattu. Ja oli muuten aika selvin päin, vain muutaman kaljan juonut.