Kuulin tän biisin tänää sattumalta kun sitä soitettiin yhdessä paikassa vähän aikaa, sitten oon kyllä kuullu tän joskus enenkin, mutta tänään olin 100% varma että siinä laulaa ezkimo ja joku sofia (en tiedä mistä sain ne päähän) mutta siinä kuitenkin lauletaan Suomea ja englantia ja englantia laulaa nainen ja suomea ezkimolta kuulostava mies.. :/ oisko kellään apuja?
eiiiii :(:( snif
yhyhyyhyhyhyh
3169
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ole hyvä ja otsikoi jatkossa viestisi paremmin. Haluat varmasti vastauksen kysymykseesi, eikö? Silloin on parasta otsikoida niin, että sinun kappaleesi genreä tuntevat ihmiset hoksaavat tämän viestin avata. "eiiiii :(:( snif" on täysin turha otsikko. Se ei kerro yhdellekään käyttäjälle tuolla etusivulla, mitä kappaletta tässä viestissä etsitään. Voi olla, että juuri se suurin Ezkimo-fani jättää täysin huomiotta viestisi tuon otsikon takia.
Otsikon pitäisi olla informatiivinen ja sisältää jonkinlaisen kuvauksen siitä kappaleesta, jota tässä viestissä etsitään.
Satutko muistamaan yhtää sanoja? Tolla perusteella vaikea mennä sanomaa.
jos laittaa tollasen Apua! ni sit ihmiset kiinnostuu ja kattoo sen, sit jos laitan otsikosks vaikak Ezkimo niin sit tulee vaan ne ezkimo fanit joita on varmaaa 1 eli mä.. No kokeillaan sun teoriaa