Mullekin

Haluu kans kun muillakin on! Mistä sellasen saa? Oon 30v, seksikäs ja kaunis nainen.
3379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meidän suhteessa on seksi tosi tärkeä ja kun mies joskus pihtaa(ei jaksa vanha mies jo 50v ja erektio ongelmia)niin minäkin leikin ajatuksella naida jossain muualla kun oikein polttelee.
Sitä mies pelkääkin ,kun on kuuma vaimo ja jos ei pysty enää tyydyttämään,mitä tapahtuu.
Naisillahan ei tule vastaavia ongelmia,vaan halut kasvavat iän myötä,kun ei ole enää lasten hoito huoliakaan.

Äänestä

Sivusuhteessa kärsii lopulta melko paljon. Kaikki osapuolet. Tiedän kokemuksesta. En halunnut tähän kuvioon, mutta siihen jouduin, kun en osannut laittaa tunteitani kuriin.

Haluan siis sanoa, että kevyesti sille tielle ei kannata haluta, "koska muutkin niin tekee".

Taisi olla provo sun kirjoitus

Äänestä

joo satamaan ja laivaan bitch.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sivuhoito ja heti! kirjoitti:

Haluu kans kun muillakin on! Mistä sellasen saa? Oon 30v, seksikäs ja kaunis nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu