moi vaan kaikille olen 13 vuotta ja olen kitaristi osaan ihan hyvin soittaa... jos kiinnostas perustaa bändi niin tääl olisi sähkökitaristi...
bändi
kitaristi
17536
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
..mistä päin oot?tääl ois laulaja..
mist päin oot... oon jätkä somerolta...
[email protected]
moi. minkä ikäinen olet? mitä laulat? vastaa pian on ollut paljon ehdotuksia. =) moi
..mä oon 14 vuotias tyttö ja mä laulan aika paljon erilaista musaa mm. hanoi rocks,kiss,billy idol,eppu normaali,pelle miljoona ym.. mistä oot?nii ja teiän on aivan pakko valita mut jos teil on paljon ehdokkaita koska mä oisin yksinkertasesti aivan paras valinta!!:)
ilmoittelen... =)
..saisinks mä sun mailin?nii ja mistäpäin oot/ootte?=)
Voisin olla rumpali mistä päin olette minkä tyylistä musaa teette ja haittaako jos täytän vasta 12
joo ei se minua haittaa jos täytät vasta 12. täytyy kysyä muilta siis kahdelta jäseneltä.tai kolmelta minut mukaan lukien. ilmoittele! ja meilaa.
niin muuten ahonen mistäpäin olet? moi =)
moi!!!
tuu meijän 3 tytön bändiin!!ja se rumpujen soittaja!!PLEASE!!!kertokaa mailaamalla mistä' ootte.jooko?me kerrotaan sitten ku mailaat.
minun bändissä on jo rumpali ja laulaja ja kitaristi(minä). basistia tarvittaisiin.
mä voisin tulla teidän bändiin basistiksi... mut mistä oot...? ja ikä...? ja haittaako jos oon 12w.???
mä voisin tulla teidän bändiin basistiksi... mut mistä oot...? ja ikä...? ja haittaako jos oon 12w.???
Moiks.. haluisitko bändiin räppärin?..Mä voisin olla räppäri (jos vois bändiin tulla räppäriksi)T:Tanja eli Mc one_t
P.s:sitäpaitsi olen etsimässä bändiä johon voisin tulla räppäriksi..
Laulaisin mielelläni.Olen laulanut jo kolme vuotiaasta asti ja menny kolmannella musaluokalle ja siit asti oonki sit ollu mualuokal.........nyt pyrin opiskelee sitä ihan ammatikseni =) .
heips! olen 13wuotias tyttö hankasalmelta. osaan soittaa vähän pianoa, olen käynyt puoli vuotta pianotunneilla. en osaa nuotteja, tai no ehkä vähän niitäkin, mutta yleensä soitan korvakuulolta, minulla on myös hyvä rytmitaju. Laulaminen sujuu myös hyvin, mutta minulla on aika hiljainen ääni(riippuu mihin vertaa). en ole ennen ollut missään bändissä, mutta olen aina halunnut laulajaksi koko pienen elin-ikäni. hymäilin lauluja jo ennen kuin opin puhumaankaan. siispä yritän nyt saada jonkinlaista bändiä kokoon. haluaisin kuulla sinusta enemmän, jos vaikka pääsisit bändiin jäseneksi. en voinut lähettää sinulle mailia, koska mailiosoitteesi ei ollut ilmoituksessasi. mailaa sinä minulle, millaista musiikkia ajattelisit soittaa, ja oletko kiinnostunut. mailini on: [email protected]
kitaristi, mist oot? me ollaan kolme tyttöö ja tarvittais kitaristi ollaan 11wee 11wee ja 13wee..... mailaa [email protected]