Barathrum

Mitäs porukat tykkäävät bändistä nimeltä Barathrum???
11951
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

juu,tykkään!!
Saatana levy on mielestäni ollu kaikkein paras..

Äänestä

pumppu!

Eikun Tuskaan!

Äänestä
  • tee töitä äläkä surffaa!!!

    Äänestä

  • nuorempi nenä kirjoitti:

    tee töitä äläkä surffaa!!!

    tee itse äläkä surffaa

    ( : )

    böndet tsekattu ja kaikki ok

    relaa vähän kohta on jussi

    Äänestä

niitten biisithän on suorastaan taivaallisia ;)

Äänestä
  • niillä o kaikki saatanan biisit vittu ihan samanlaisia. finntroll on ihan saatanan paljon parempi, helvetti.

    Äänestä

  • demonos sova 2 kirjoitti:

    niillä o kaikki saatanan biisit vittu ihan samanlaisia. finntroll on ihan saatanan paljon parempi, helvetti.

    Hieno nimimerkki sulla , muuta sanottavaa mulla ei oikeastaan olekkaan. .D Bara on ihan jees bändi, pari helvetin hyvää levyä.

    Äänestä

Arvaa 2 kertaa mitä tykkään (huom. nimimerkki) ja sun nickistäs päätellen sun mielestä legions of perkele on paras levy (voin olla myös väärässä)...ainakin mun mielestä näin on, ja ehdottomasti.

Äänestä

Mahti bändi barathrum on PERKELE!!!

Äänestä

Kyllähän se on paras bändi mitä suomesta löytyy.

Äänestä

Barathrum..Hyvä bändi vakka venomous oliki paskin levy..Harmi ku tulee enää yks levy..:(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


l.o.p kirjoitti:

Mitäs porukat tykkäävät bändistä nimeltä Barathrum???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu